Jump to content

Madarsko

Recommended Posts

tak lidičky zejtra razym do madarska smím novym milačkem tak 607 at ji trošku provetrám perka tak mi držte prosím palce jo snad tam nedostanem přes držku jak sem koukal dneska na zpravy kvuli fotbalku :D:D:D:D

Vlákno přesunuto do správné sekce.

Béďa

[upravil dne 28/8/2009 Béďa]

jo díky a vše popíšu jak jsme přežily cestu jen doufám že nám vyjde počasíčko:super

sice ještě nevym co odnej mužu čekat zatím šlape jak hodinky mam najeto 850km a zatím nic nepíše že by zlobylo;)

[upravil dne 27/8/09 dzana.m]

Kúty - Blava - Rajka, to se na Slovači ani neohřeješ (odhadem 100 km ?). V Blavě teď mají na okruhu krásný tunel, který zapříčiní, že méně pozorní s hlavního města Slovenska ani nevšimnou (kdy už si tohle budeme moci vychutnat i v matičce stověžaté ???)

Já už jí několikrát viděl (dokonce i v kolonách jsem i tam poskákal a s POLICIJOU SK dlouze pohovořil) a proto se jí rád po obchvatu vyhnu. Ty ale jedeš na dovču a tak si dělej co uznáš za vhodné - kdybych Blavu neznal a věděl bych, že se tam zase dlouho nedostanu, choval bych se zrovna tak.

Nedávno tu někdo psal že majitelé jiných značek mají vůči Pgt (většinou k francouzům obečně) averzi, horší už je pak když ani jejich majitelé tu důvěru nemají. Pochopil bych kdyby šlo o veterána z roku 60, pro něho by ta cesta mohla být náročná.

K téma:

nekupovat peníze na hranicích!

cesta brno bratislava je dost náročná na kosti

pokud pojedeš v maďarsku po dálnici, dálniční kupon koupíš na benzínce, napiš na kus papíru svou SPZ protože nemáš šanci to vysvětlit

Tady je spíš nedůvěra způsobena neznalostí nového auta a navíc se na každým, i fungl novým autě může cokoli vysypat. Každopádně bych taky obavu neměl.

Eura jsem kupoval až na Slovensku, jelikož jsem to tady nestihl a udělal jsem dobře, kurz byl o 1,- až 1,5 Kč lepší jak tady. Já jezdím do Šaly, ale už 2 roky přes Blavu nejezdím, je to pro mě o 60 km delší než přes Břeclav, Hodonín, Senica Trnavam ale u tebe je to něco jinýho. V Blavě mi hlavně předloni dělal problém jeden sjezd, jelikož tam po vybudování mostu jaksi chybí cedule (na Trnavu tuším, ale už si nevzpomenu). Jinak slovenská část dálnice je perfektní, i minimální provoz, jen u nás je to jako vlakem.... :bacha

tak nejak jak piše MatrixChose je to moc neznalostí tohohle auta a co ještě si knemu mužu dovolit a cone a nechci nejak předsenovat moje řidické znalosti sice muž říc že mam dost odjezdíno ale respekt musí bejt človek nikdy nevý

ale jak sem už tady psal mam sním najeto nejakých 850 kiláčku a zatím nic možná mam jen strach nebo mam nervozytu před cestou ale veřím že me doveze tam i zpatky a najezdím snim spoustu dálších kiláčku:myslim

Když mě ještě nikde nenechala Budka, a co má chuděra za sebou.

Já nevím, já se na cestě spíš těším a nepřemýšlím o tom co by se mohlo stát, to bych se zbláznil. Může taky třeba vypuknout 3. světova mezi Sk/Hu a budou po tobě házet nukleární klobásy :o

A myslím že nejde o neznalost auta, soudě dle věty \"a zatím nic nepíše že by zlobylo\", spíš o očekávání kdy začne moderní stroj hlásit nějaký bláboly, který starý vozítka poctivě dokázaly utajit.

Edit: a s tou dál. známkou sem myslel benzínka před nájezdem na dálnici samozřejmě :super

[upravil dne 27/8/2009 Fusion]

Známku kupuju na poslední benzínce v CZ. ;-) Tuším shelka. Před ní je ještě tuším benzina, tam se dá taky. Jinak přeji mnoho šťastných km bez potíží a ještě více krásných zážitků. btw.. moc toho o H předpisech nevím... ale pozor, vím, že v H se pře železniční přejezdy smí nejvíce 5 km/h...