Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

,,saltpáka\"


SV 24

Recommended Posts

Taky jsem zkracoval šajtru.. Ale jen o tu zubatou část a ty univerzální maj takový malý červíky (šroubky) který to držíjou a pak je překriješ okrasnou převlečnou matkou ktrerá je součástí té univerzální šajtry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

309GT mám takovou prozbičku nešlo by to vyfotit jak to vypada u tebe v interieru s tou loketni opěrkou a řadící pákou ?? u řadici páky mě zajimá jak jsi to udělal s tou zpátečkou když je tam takovej plastovej valeček nasacenej na te tyčce co tam tahá za táhlo od zpátečky.. a jinak chtěl bych vidět jak to tam vypada z tou opěrkou.. je možne že jsi to tu už někde ukazoval ty fotky interieru ale je tu toho hodně a než bych to našel.. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný,klidně to zítra nafotim.Jinak já nemám pojistku na zpátečku,tak že jsem ji jen zkrátil a bylo hotovo:D Ale jestli máš prstýnek na zpátečku,tak nevím jak zkrátit,jestli se nechá posunout níž nebo ne....to jsem nikdy nedělal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud by se chtěla zachovat původní hlava řazeni, tak by se tak šaltrpáka dala ríznout a pak jí navařit...to by podle mě muselo jít...prostě vyříznout kus té kulatiny...

Jo to se nekdo má když tam muže dát loketku... já mam za ručkou ještě otevíráná na zadní okýnka...ta loketka by asi překážela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...