Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spojkový pedál


misacekk

Recommended Posts

zdravím mám 405 a nechal jsem si u ní udělat komplet spojku i lanko vyměnili a tet se mi stalo ne křižovatce sešlápnu spojku a praskla a zustala nazemi a lanko bylo vyskočený a když ho zvednu a trošku máčknu tak lanko naskočí spátky do pedálu. to bude asi pedál špatnej ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čakon prosímtě kde jsi zjistl ty ceny tech 2 věcí na to lanko jak je vtom nacvaklí?? a kde jsi to kupoval

já se byl prát v mototechne a tam mi řekli že je to jenom s lankem a lanko je nový aten držk u pedálu je starej. dík

Původně zaslal: misacekk

díky za rady tak to teda vymením a ještě mám trošku tuhou spojku krok to by mohlo bejt co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fusion mysli asi partnera :D Tam by hydraulika byt nemala ...

:D

Mne to vyskakovalo, jenze sem mnel stelovaci lanko a bolo slabo dotiahnute ... Tak som ho iba dosponoval a odvtedy klud...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

A nevíte pánové proč mám na spojce, když je nahoře takovej \"mrtvej bod\", jinýma slovava takovej kousek kde to ještě nerozpíná spojku a jde lehčej než zbytek? Nebo to neřešit? Spojka funguje v pohodě.

To by mala byť voľa v mechanizme od pedála po ložisko. Ak ti to nevadí tak to nerieš, má to výhodu v menšom opotrebení ložiska a prítlačného taniera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

A nevíte pánové proč mám na spojce, když je nahoře takovej \"mrtvej bod\", jinýma slovava takovej kousek kde to ještě nerozpíná spojku a jde lehčej než zbytek? Nebo to neřešit? Spojka funguje v pohodě.

Ja to mam tiez tak, nevadi mi to a ked stojim dlhsie na semaforoch, tak si aspon brnkam po spojke nohou:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...