Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rada nad zlato...


SV 24

Recommended Posts

Potreboval bych kluci radu.Dnes sem delal na sve 309ce ochranu podlahu cele ve voze.Ale vsude nachazim orezla a prorezla mista.Ze mam prahy orezle tak ty se vymeni.Predek se vyvari u blatniku podbeh,ale mam orezle i na jedne strane spojeni podlahy a podbehu a celkem dost a na druhe mam dirku v podbehu.Tak se mi dava otazky zda to mam vse vyrarit a budu mit snad klid nebo zda neni lepsi se na to vykaslat a sehnat jinou kastli popr.celou 309ku?! Co byste mi poradili? Nosniky vypadaji v pohode coz je to hlavni,ale nevim co dal... :myslim:nevim Rad bych si ji nechal kdyz je doma,ale musim myslet racionalne zda se to vyplati ci ne

[upravil dne 26/8/09 SV 24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje skúsenosti hovoria že korózia ktorá je vidieť je asi 30% skutočnosti. Pri vyváraní autogénom prehreješ materál a vypáliš z neho uhlík čo spôsobí veľkú náchylnosť na korodovanie. COčkom je to lepšie ale nesmieš prekrývať plechy. Nikdy už to nebude ako nové. Ja by som uvažoval že vonkajšie plechy vymeniť a vnútorné čiastočne vyvariť, čiastočne vymeniť prípadne prelaminovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100 % souhlasím s -pastorkem-,i když málokterý majitel je ochoten tomu věřit ;) jak to začneš kuchat,hoodně dlouho trvá,než přijdeš na zdravý plech,aby ses měl čeho chytit...:myslim

když si to budeš flekovat sám,tak se to snad vyplatí--v opačném případě to prodej třeba na ND a kup cosi mladšího...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pastorek:

co to znamená prelaminovat? Známý teď koupil Felicii a má na předních blatnících nahoře rez, asi 5 cm. Je nějaká možnost to laminovat, nebo to nějak penetrovat (gumoasfalt, nebo nějaká vazelína?)

Omlouvám se za naivní otázky. Samozřejmě - za 780 Kč koupit nový blatník a za asi 3000 ho nechat nastříkat - metalíza.

Ale \"opýtať sa môžem, nie?\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď mám byť úprimný tak neviem. Ja vždy očistím plech od hrdze, natriem základnou farbou a potom laminujem. Zatiaľ som nepozoroval žiadnu agresivitu epoxydu ale je tiež pravdou že žiadnu takto realizovanú opravu som nemal možnosť pozorovať dlhšiu dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SV 24: Obávám se, že to nemá smysl, pokud nemáš nějaký speciální kousek. Abys vařil podlahu, musel bys vyndat koberce a asi skoro vše v interiéru...

A jak tu již psali - začneš vařit a odpadnou i třeba kusy, který vypadali dobře.

To spíš vybrat nějakou pěknou v zahraničí a předělat doklady.

Zatím bych to nějak zakonzervoval, aby se to nešířilo tak rychle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

laminovat sice jde, sám to tak mám už asi 2 roky, ale do konce roku to přijde všechno vyvařit, protože nechci mít z auta časem laminátovou kanoe. Na laminát nesmí přijít vlhkost a voda protože tu vlhkost zadržuje stejně jako kyt a hnije to 2 x rychleji, toť má zkušenost s na první pohled levnou opravou, která se ve výsledku dřív nebo později stejně prodraží :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...