Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz Chomutov - Zvířátkový hotel


Recommended Posts

Ahoj všichni.

Na radu kolegy \"Zvířátkového\" Peugeoťáka dávám do placu samostané vlákno. Třeba to ještě stihnete.

Ahoj, pro \"Zvířátové\" členy je tady jeno možné řešní. Na příjezdu do Chomutova ve směru od Prahy ( silnice 1/7) v obci SULEC je \"Zvířátkový hoel AJAX\"kde Vaše miláčka ubytují. Telefon pro informace je 777 00 22 22. Třeba to Váš problém, kam s pejskem, vyřeší.

FrantaCV

Upraven název vlákna. Samotný Sraz Chomutov toho mnoho neřekne o obsahu příspěvku. RH

[upravil dne 25/8/09 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je věc názoru a důvěry. Fůra lidí tuto možnost využívá např. při cestách na dovolenou do ciziny. Je to jednodušší a patrně také levnější než vybavit zdravotní průkaz spolu s očkováním pro cestu přez hranice. Ale jak říkám je to věc názoru a nabídka možného řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul To si snad děláte srandu ?! To nemyslí toto nikdo vážně!! A nebo nemá doma živího tvora !!! Pokud to není nevyhnutelné, tak bych já osobně svého Ilčiho nedal !!! Za to mi ten sraz nestojí, že si někdo vzpomene!!! A jsem plně s Přemou a Přema se mnou asi taky souhlasí a nejen on!! Omlouvám se za ,,prudčí\" vyjádření, ale docela mě to překvapilo!!! To raději budu doma! Jinak normální a seriozní kempy povolují zvířata míti sebou. Ale to Zřejmě tento kemp není viz různé tiskové zprávy, kteří nepíší zrovna lichotivě. Pro zvířata je to určité trauma: cizí prostředí bez páníčků!!!:roll:o:grr:grr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

:xvul To si snad děláte srandu ?! To nemyslí toto nikdo vážně!! A nebo nemá doma živího tvora !!! Pokud to není nevyhnutelné, tak bych já osobně svého Ilčiho nedal !!! Za to mi ten sraz nestojí, že si někdo vzpomene!!! A jsem plně s Přemou a Přema se mnou asi taky souhlasí a nejen on!! Omlouvám se za ,,prudčí\" vyjádření, ale docela mě to překvapilo!!! To raději budu doma! Jinak normální a seriozní kempy povolují zvířata míti sebou. Ale to Zřejmě tento kemp není viz různé tiskové zprávy, kteří nepíší zrovna lichotivě. Pro zvířata je to určité trauma: cizí prostředí bez páníčků!!!:roll:o:grr:grr

I tento camp ještě v loňském roce psi běžně bez problémů toleroval. Bohužel ale mezi majiteli čtyřnohých miláčků našlo vysoké % takových, pro které je problém se ohnout a psí exkrement uklidit - takže nešlo-li to jinou cestou, majitel se zachoval tak, že psům vstup do areálu zakázal (jako člověk bydlící v pražské čtvrti, kde je v každém domě minimálně 1 pes a díky přístupu \"páníčků\" se mi cesta k autu mění ve slalomovou dráhu s nejistým výsledkem, přiznávám, že mu i rozumím).

[upravil dne 26/8/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, trochu nechápu co tak \"OK406\" rolítilo. Já nejsem správce kempu, který si zvířata v areálu nepřeje. Je to jen návrh na možné řešení, které mne napadlo, když jsem kolem toho zařízení projížděl. Nic víc, nic míň a nikomu toto řešení nevnucuji. Je každého věc zda toho využije či nikoli. Tak proč ty emoce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

:xvul To si snad děláte srandu ?! To nemyslí toto nikdo vážně!! A nebo nemá doma živího tvora !!! Pokud to není nevyhnutelné, tak bych já osobně svého Ilčiho nedal !!! Za to mi ten sraz nestojí, že si někdo vzpomene!!! A jsem plně s Přemou a Přema se mnou asi taky souhlasí a nejen on!! Omlouvám se za ,,prudčí\" vyjádření, ale docela mě to překvapilo!!! To raději budu doma! Jinak normální a seriozní kempy povolují zvířata míti sebou. Ale to Zřejmě tento kemp není viz různé tiskové zprávy, kteří nepíší zrovna lichotivě. Pro zvířata je to určité trauma: cizí prostředí bez páníčků!!!:roll:o:grr:grr

tys musel mít dnes kur.vsky perný den :myslim:roker (nebo jsi pacient...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, nic si z toho nedelej, u prispevku od OK406 si proste musis odmyslet priblizne osmdesat zbytecnych vykricniku na prispevek, pak prelouskat ty vety, kde chybi slovo a jsou nesmyslne a pak je brat vazne :)

Jinak, snaha dobra, ale predpokladam, ze pokud by se nekdo rozhodl pro zviratkovy hotel(a ze lidi, kteri tak cini neni malo), da prednost tomu v blizkosti bydliste a jiz vyzkousenemu - preci jen - proc vezt pejska pres pul republiky, kdyz budu stejne bez neho.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady vůbec nejde o nějakého majitele kempu či o co se vám jedná. A ani náhodou jsem nemyslel nic proti příspěvku FrantaCV. Jen jsem napsal svůj názor, co si o tom myslím. Nic víc, nic míň. Žádné emoce! Nebydlím v Praze, takže problémy, které se okolo chovu zvířat vyskytují, tak ty například na vesnici nejsou. Tam se chodí např. se psi na louky či pole:super Ale holt jsou ,,bojovníci\", kteří prostě zvířata nesnáší a tím se nedá nic dělat. Ale to jistě zná každý chovatel.

Pokud někdo nepochopil můj příspěvek, tak jde o to, že pes bude odloučen, byť jen na ,,krátkou\" dobu od svého majitele a to v cizím prostředí + neznámé ,,pachy\". Takže to u některých jedinců může vyvolat nežádoucí reakce či trauma. Co je na tom aka divného?

Jinak pro příště si prosím ozzy55 odpusť ten příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok406: proč by z toho měl mít ten pes hned trauma? Když majitel ví, že to pes snaší tak nevidím důvod proč ho do psího hotelu nedat. Někdy to prostě jinak nejde, pokud někdo nemá jinou možnost a nemůže psa vzít sebou. Samozřejmě pokud jako majitel psa vím, že je to nervák a rapl tak by to byl asi problém.

Ač mám psy rád (měli jsme dva hafany) tak majitele kempu chápu, on to nezakázal kvůli těm psům, on to zakázal kvůli jejich majitelům, kteří nejsou schopní po nich uklidit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK 406 - psy mám rád a proto bych si ho vzhledem k mému životnímu stylu NIKDY nepořídil (rád cestuju - pes = omezení, chodím do práce = pes 12 hodin denně doma sám = trápení zvířete). I když mám psy rád, nikdy pro mě nebudou na stejné úrovni jako třeba dítě, tzn. že bych za určitých podmínek klidně psa do hotelu na víkend či přes dovolenou dal. Tvůj příspěvek na mě působil jako poplašný výkřik hysterického psomila, který nechápe, že Frantou nabízené řešení pro někoho může být také cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...