Jump to content

Nečitelné příspěvky

FrantaCV
 Share

Recommended Posts

Ahoj. Už se toto téma v minulosti přetřáslo, ale nemohu to vlákno najít. Nicméně, docela mě vadí odezva \"litujeme, ale sem nemáte přístup\" nebo něco v tomto smyslu. Tak pokud jsou tyto informace určené jen pro úzký okruh \"Vyvolených\", ukládejte je do sekce kam ostaní, ať již platící (řádní) či čestní členové klubu nemají řístup vč. pouhého upozornění na nový příspěvek. Poslední případ:

\" Hoj , tohle mě přišlo mejlem od pana majitele penzionu , tel ...\"

Jen za poslední týden jsem byl odmítnut pro zobrazení \"Posledního příspěvku FORA 3x \"

FrantaCV

Pak by bylo vhodnější jako odpověď na pokus o otevření takového příspěku zobrazení odpovědi něco jako např. \"Příspěvekl byl odstraněn\" a ne odpověď ve smyslu \"Sem nelez, do toho Ti nic není\".

Aha, tak jsem to ted skusil, smazl jsem v pokusech jeden nesmysl a vybaflo to na mě potom toto - Zvolené téma neexistuje. Ale pokud třeba odepisuju a tema mezitim někdo smazne tak je tam hláška Litujeme nemáte oprrávnění....., ale to je nejspíš daný přímo forem, asi by to šlo změnit ale myslím že Admini mají spoustu duležitějších věcí na praci s forem takže bych to nechal tak, ono je jedno co to vypíše, stejně to už neuvidiš;)

jde o technickej problem v tom smyslu že hlavni strana nedokáže rozlišit poslední příspěvek a poslední příspěvek ve vlakně určeném jen některym jedincům , na ödstraneni problemu pracujeme.

kdybys videl nazev vlakna tak by te ani nenapadlo ho otevrit , bohužel to hlavni strana neumožnuje, vzhledem k frekvenci vkladani prispevku je az obdivuhodna nahoda kdy jsi mnou vlozeny prispevek urceny jen nekomu uvidel na hl straně.

jinak ad prispevky zkrzeva forum resp ty smazane - k tomu uz podal vysvětleni Hurvajzík.

OK, jako vysvětlení stačí, asi mám smůlu, že jsem se v tak rátké době trefil právě do toto problému. Nebo, že do fóra většinou vstupuji přes poslední příspěvek.

Původně zaslal: FrantaCV

OK, jako vysvětlení stačí, asi mám smůlu, že jsem se v tak rátké době trefil právě do toto problému. Nebo, že do fóra většinou vstupuji přes poslední příspěvek.

No hlavně ten poslední příspěvek vubec není poslední, ted je tam třeba příspěvek z 21:55

Lepší je mít založku na přispěvky za posledních 24hodin

[upravil dne 25/8/09 Radek Hurvajz]