Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pre tych ktori radi pouzivaju mobil za volantom


Recommended Posts

Původně zaslal: destiny

Původně zaslal: punkac

2Demo: jo to souhlas, taky nejezdím jako svatej, já si pouštím nahlas rádio, někdy neslyším hasiče či záchranku

Tohle mi už dlouho vrtá hlavou, proč se do všech rádií nemontuje zařízení, které by dokázalo rádio ztlumit, v případě že je do okruhu třeba 150m záchranka nebo hasiči a pod. Auta vybavená majáky by vysílala speciální druh signálu, který by rádia dokázala přijmou a přepnout se buď do režimu MUTE nebo alespoň ztlumit.

to je vážně dobrej nápad, ale problém bude jak jinak než v penězích

úprava rádií by moc nestála, prostě by se to začlo montovat do novejch modelů, ale úprava sanitek a hasičských aut, dohoda na jednotnou frekvenci, která by se tomu vyhradila a nerušila jiná zařízení v dnes už tak frekvencemi přecpaném pásmu, to bude jistě největší kámen úrazu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim proc by mnela cigareta za volantem vadit... Fajcim za volantem, stale, a zadny problem .

Ono stalo se mi 2 krat ze mi upad kotel, raz na parkovisty, a raz kdyz sem vyjizdel z domu.

Dnes uz si na to davam bacha, a nic nehrozi. Na cigaretu se clovek soustredit nemusi, a za volantem moze uzivat obidve ruky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že cokoli \"vadí\" jenže bez toho to taky skoro nejde. To aby se zakázalo všechno může říct jenom člověk co najede tak 20 km denně a ne 300 nebo víc km denně. Tam je jídlo, pití, popř. kouření a telefonování z 99% prostě nevyhnutelný a to mi nikdo nevymluví. Sám dělám všechno i když to vím, že při jídle, pití mi může zaskočit, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

presne tak,je rozdiel ci sa v aute vyprdis pocas 5km cesty do roboty alebo prejdes denne 300km...suhlasim s BV406, vsetko rozptyluje,znizuje pozornost(telefon,radio,bilboardy,spolujazdec,brutalna slecna vo vedlajsom aute:mad:.....)ale mozem povedat,ze keby som pri niektorych dlhych cestach(po dialnicach) nepisal zajazdy sms alebo neudrziaval sa bdely nejakou inou cinnostou tak to jebnem do prveho stlpu...a pouzivam HF...jednoducho cumet 5hodin v kuse na biele pruhy so zapnutym tempomatom a rukou za chrbtom,ked ti do oci v noci svietia v kuse len svetla aut,ze ti po 10minutach idu oci vypadnut,to cloveku na pozornosti a reakciach moc neprida....

to potom vystupis z auta a zrak v tme mas jak X-men, ze ti oci blikaju...treba v tom aute sustavne cvicit mozog...najnebezpecnejsia je dlhotrvajuca monotonna aktivita.

[upravil dne 30/9/09 Toho.Času]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

teraz nechcem aby ste si mysleli, ze som dajaky sadista:bojim:bojim:bojim

ale takych ludi, co este aj soferuju s telefonom pri uchu, mi vobec nie je luto. VOBEC!!!

aj pri tom videu som ostal uplne chladnokrvny. naopak, nehorazne luto mi je tych ostatnych ludi, ktori doplatia na vymlety rozum dakoho druheho...

predvcerom som akurat v ruzomberku videl jednu zensku na audine, samozrejme v meste pocas dopravnej spicky telefonovala. tak sakra auto za niekolko desiatok tisic eur a to je tolko, investovat par ecok do nejakej handsfree sady alebo si pri objednavke auta zaskrtnut medzi vybavou na zelanie aj autotelefon??? KURVA S TAKYMI ROZUMAMI!!!

:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest superiorus

ano ano zensky si radsi priplatej za hezkej lak, tonovani skel a nektery mozna i za stylovy rafky... auto ve kterem se vozi musi byt preci hezke, ne? :-l

jenze pak zapomene sledovat cestu a pak ji to dojde az bude ve spitalu.... ehm s audinou.... tak az nekoho bude mit na svedomi. bohuzel...... ( proc za to vzdy zaplati nekdo nevinnej..... :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ale, ze ostatni si z takychto situacii nic nerobia a nadalej telefonuju ako o zivot 24 hodin denne.

s tymi mobilami to je uz fakt potiahnute za uzdu, ja ked tak sedime v bare, a ze dakto vytiahne mobil, lebo chce ukazovat nejake trapne video, ktore ma byt vtipne, tak to sa mi nozik vo vrecku otvara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...