Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozvody na Peugeot 306


markus1974

Recommended Posts

Rozvody ti urobi kazdy servis s troskou dobrej povesti, nemusis ist do origo, ja som napr mal sadu SKF, remen tam bol Gates, plus vodna pumpa samozrejme. Nezabudni vymenit aj klinovy remen plus skontrolovat cely rozvod klinaku, niekedy ti to narobi vela zloby, vedel by som o tom rozpravat:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozvody som mal z Meteoru a robotu mi spravil jeden z Lužianok čo robí autá. Má garáž na dve autá a živnosť na to. Do servisu alebo do Peugeotu by som nešiel, iba ak po známosti. Ale Qcko to tam mal za 5000sk tak neviem. Popítaj sa u vás nejakých mechanikov na to ktorý majú dobre preferencie od domorodcov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všeobecně platí jako špičková značka Gates-řemen-či sada gates-koukni se pro zajímavost na www.autokelly.cz-e-shop-najdi si tam svoje auto/motor a to si nech v dobrém servisu namontovat-já mám z auto kelly sadu gates-pozor na E-shopu to bývá dražší-v některých partnerských prodejnách-servisech až o 20% levnější!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Qcko to mal lacnejsie, lebo ked sa nemylim ma 1.4 ku benzin, trocha mensi motor, lepsi pristup a len jedna kladka :) Taaakze ? :D

Origo peugeot zbytocne, ale co som vyzvedal, oni maji na to nejakou masinu co kontroluje napnuti remene, a ked sem se ptal, ze ked budem mat rozvody, ci mi to nasponuju podla tej masiny tak 10 Ojro :P

Inac napriklad remen do prvovyroby daval continental, a myslim ze ich aj teraz dava ako origo, takze remen CONTITECH ... Inac SKF sadou nic nepokazis, ani Gates, to su vsetko zname znacky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...