Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Devil eyes


jozef48

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: jirka407

Přesně tak ... Devil Eyes se na 407 nevyrábí. Pouze na 407 sedan se dělá zadní čirá optika.

JA mam na sedane v zadu peknu ciernu ciru optiku a som s tym spokojny.a svieti to ovela lepsie ako obycajne svetla a najme spatecka ta svieti velmi silno vidno dozadu ako nikdy predtym, zmenil som si aj ziarkovky do parkovaciek mam teraz modro strieborne TESLA ale ked svietia tak su normalne oranzove, akurat ze to ma vyhodu toho, ze to lepsie svieti a nelupe sa ta oranzova farba.

Ak by ste cheli tak Vam tu potom mozem hodit nejake foto ako to vyzera za dna ta optika a ako to svieti v tme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked som mal obycjane svetla tak som mal jedno prasknute asi od nejakeho kamena alebo neviem od coho chcel som ho vymenit a v peugeote zanho odomna chceli 89eur (za jedno svetlo :D:D ) plus robota priblizne 15 eur. Tak so mhladal na nete a nakoniec som nasiel tieto normalna cena za 2svetla je 115eur ale cakal som a vahal ci kupit ci nie a nakoniec som sa jedneho dna rozhodol, ze kupim ved aj tak mi treba nove a akurat bola na nich cirou nahodou skvela akcia :) dal som za 2 svetla iba 49.90 eur a namontoval som to doma sam asi za nejakych 10-12 minut. cize som este aj pekne usetril:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...