Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svatby na obzoru aneb Scratch a Fakir jdou (ne)dobrovolne do chomoutů - vložen odkaz na profi foto


Scratch

Recommended Posts

dekuji mnohokrat, tenkrat po rozchodu jsem se rozhodl, ze si najdu stihlou, prsatou, co ma rada auta, motorky a fotbal. Uz mi chybi jen ta motorka:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predstav si, ze na internetu :-). Mela tam napsany poprsi 4 a vice a na fotce nic videt nebylo, tak jsem ji po mesici dotlacil na schuzku, tam se to nejak zamotalo, a uz jsem se vezl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
Já se taky přidím s gratulací. Ať vám to klape.

Pe.Tr: neboj, ted bude tunit Miss Scratch:D:D

Jen jsem chtel rict, ze jsem natunil, cehoz si bylo mozne vsimnout na poslednim sraze, ale taky upozornuji na nutnost zapit mimco, nekdy v listopadu, asi tak v pulce sem budu psat, a udelame nejakou zapitnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas pravdu, cetl jsem si v historii a to natuneni je opravdu hezky varaz :D, ale uz jsme ve fazi, ze by to byla fakt velka smula :(

Uz si verime, ze to dotahneme do zdarneho konce.... uz mame sanci prezit i predcasny porod a ada uz je doma, tak snad uz nic nehrozi, doufam :)

A je dulezite abyste vedeli, kdy bude listopadova party :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počítej se mnou :papa

jinak \"natunit\" je super výraz - za mých mladých let na gymplu se s oblibou říkávalo tomuto procesu \"naštěkat do boudy\" :D

Tu se říká \"tak jsem jí napustil\" :D:D:D

Jinak se mnou počítej na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame nejakyho tlustocha, dneska na screeningu nam pan doktor sdelil, ze mame velke ditko, cca o 300 gramu, to budou asi ty rizky o dovolene.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame nejakyho tlustocha, dneska na screeningu nam pan doktor sdelil, ze mame velke ditko, cca o 300 gramu, to budou asi ty rizky o dovolene.....

to jsou jenom nějaké propočty na základě týdnů a ultrazvuku-nám,když se měl narodit Šimon říkali že má přes 2,5 kg a za 20 min byl na světě a měl 1890g(narodil se předčasně)

přeji vám hlavně ať to dobře dopadne :papa:super a motorku neprodávej-ještě se bude hodit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...