Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tintinova dobrodruzstvi - poptavka


BV406

Recommended Posts

zdarec chlapi ... a damy :) .. sveho casu, myslim, ze 2004, vyslo v albatrosu nekolik knih tintinovych dobrodruzstvi ... prodavalo se to za necelych 150 korun / kniha ...

kdyby nekdo z vas mel doma tuto serii a chtel se ji zbavit, samozrejme za rozumny peniz, dejte mi vedet ... mel bych zajem :)

na net jsem se jiz dival, mnoho techto titulu je nedostunych nebo vyprodanych a nikde jsem zadny bazar nenasel ...

pokud o nekom vite, ze se chce zbavit techto knih, nebo jestli mate nejaky tip na netu, dejte mi, prosim, vedet ... dekuji :papa

[upravil dne 25/8/09 BV406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BV406

ahoj, to je presne ono, :)

ale kdyby to nekdo mel (nejlepe cele, myslim, ze 14 dilu) a chtel se toho zbavit za dobrou cenu, tak sem s tim :)

Sehnat se dá všechno, je ale potřeba přesně definovat pojem \"dobrá cena\". Třeba já mám doma mnoho knih, jejihž pořizovací cena byla v desítkách Kčs a kdybych je nyní chtěl prodat, v pohodě za ně dostanu i tisícikoruny (jenže NECHCI).

V případě Tintina z Albatrosu bych se podíval na servery antikvariátů - nevěřím, že bys o ně nezakopl.

třeba zde - http://www.antik-fryc.cz/knihy/index.php?auth=d24a16fa1174531dbd7b18b858ae4542&menu=knihy〈=cs&akce=hledej&vyhledat=vyhledat&hledat=Herg%E9 mají skladem 7 knih a zbytek by asi dokázali sehnat.

[upravil dne 26/8/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...