Jump to content

Tintinova dobrodruzstvi - poptavka

BV406
 Share

Recommended Posts

zdarec chlapi ... a damy :) .. sveho casu, myslim, ze 2004, vyslo v albatrosu nekolik knih tintinovych dobrodruzstvi ... prodavalo se to za necelych 150 korun / kniha ...

kdyby nekdo z vas mel doma tuto serii a chtel se ji zbavit, samozrejme za rozumny peniz, dejte mi vedet ... mel bych zajem :)

na net jsem se jiz dival, mnoho techto titulu je nedostunych nebo vyprodanych a nikde jsem zadny bazar nenasel ...

pokud o nekom vite, ze se chce zbavit techto knih, nebo jestli mate nejaky tip na netu, dejte mi, prosim, vedet ... dekuji :papa

[upravil dne 25/8/09 BV406]

Původně zaslal: BV406

ahoj, to je presne ono, :)

ale kdyby to nekdo mel (nejlepe cele, myslim, ze 14 dilu) a chtel se toho zbavit za dobrou cenu, tak sem s tim :)

Sehnat se dá všechno, je ale potřeba přesně definovat pojem \"dobrá cena\". Třeba já mám doma mnoho knih, jejihž pořizovací cena byla v desítkách Kčs a kdybych je nyní chtěl prodat, v pohodě za ně dostanu i tisícikoruny (jenže NECHCI).

V případě Tintina z Albatrosu bych se podíval na servery antikvariátů - nevěřím, že bys o ně nezakopl.

třeba zde - http://www.antik-fryc.cz/knihy/index.php?auth=d24a16fa1174531dbd7b18b858ae4542&menu=knihy〈=cs&akce=hledej&vyhledat=vyhledat&hledat=Herg%E9 mají skladem 7 knih a zbytek by asi dokázali sehnat.

[upravil dne 26/8/2009 Medvěd]