Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kvaskyho 306tá


Kvasky

Recommended Posts

Guest minimaxa

šošovky tam má, jak jistě vidíš na fotkách, možná automatické naklápění, ale nemá ostřikovače a už vůbec né homolagační značku na světlech, že jsou určeny pro xenony, tak mě jen zajímá, co na to soudruzi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

šošovky tam má, jak jistě vidíš na fotkách, možná automatické naklápění, ale nemá ostřikovače a už vůbec né homolagační značku na světlech, že jsou určeny pro xenony, tak mě jen zajímá, co na to soudruzi ;)

Šošovky opravdu mám, jak je patrno z fotek. Naklápění není automatické, ale je zapojené jako origo. Ostřikovače opravdu nemám a ani je tam nejspíš dávat nebudu. Zatím mě neprobliklo ani jedno auto a to už jsem s tím najezdil cca 2tis km. Naše četnictvo mě zatím nestavělo, čili jejich názor nevím:roll.

BTW. v pondělí jedu na STK tak uvidím jak dopadnu:aut

[upravil dne 1.9.09 Kvasky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marko306

Kvasky, čo si vyučený? Čo tam dáš tak to vyzerá super. Pekne to doladíš a je to ako stade. Klobúk dole pred tvojou trpezlivosťou nad tým;)

No jsem strojař s VŠ.... Hračička no :)

Jinak mé přítelkyni se moje hraní nelíbí, protože údajně trávím více času s autem než s ní :mad:

[upravil dne 1.9.09 Kvasky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marko306

tak si na STK zober jedny origo svetlá. Závadu odstrániš na mieste :D

Len tak mimochodom, všimol som si, že na stredovom tuneli ako sú tie výduchy vzduchu pri nohách, máš nejaké čalúnenie.

To je original. S tím jsem nic nedělal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

jak ja ti zavidim ty svetla, stve me, ze sem se do toho nepustil,jsou fakt paradni,kdyby ses nekdy rozhodnul zbavovat auta,tak ty svetla musim mit. si fak tsikovnej, moc pekny! Jinak ja tech svejch narazniku taky lituju, s tim cernym by byly urco hezci..

[upravil dne 14/10/09 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

jak ja ti zavidim ty svetla, stve me, ze sem se do toho nepustil,jsou fakt paradni,kdyby ses nekdy rozhodnul zbavovat auta,tak ty svetla musim mit. si fak tsikovnej, moc pekny! Jinak ja tech svejch narazniku taky lituju, s tim cernym by byly urco hezci..

[upravil dne 14/10/09 oni]

Vždyť jsi ty čočky taky bral ne? Dal jsi je nakonec do AE nebo ne? nebo jsi je poslal dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...