Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hurvajz jede na Slovač - Pastorek postav na kávu :) / Aneb 1. Pastorkiáda :)) Šúrovce 30.8.2009


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Tuto sobotu tak na 90% jedu opět do Leopoldova tak na 3 - 4 dny, vezu tam zase mamku, kdo by se chtěl setkat ze slovenských členů tak něco malého zorganizujte, hlavně ne daleko, benzin si platí mamka, já si ani nebudu měnit penize, jinak zase navštívím Pastorka protože to tam mám asi nejblíž :D:D

[upravil dne 3/9/09 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mám do Šúroviec tiež takmer blízko :D možno by som dobehol aj ja a ukecal by som hádam aj dedda306break, len u nás je jarmok a manželku tam musím odviezť tak aby som sa nejako načasoval.

P.S. Radek, nenakopeš ma?:roll:D už to s teba opadlo?

Pastorek, aspoň ti donesiem to lanko na kapotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marko306

ja to mám do Šúroviec tiež takmer blízko :D možno by som dobehol aj ja a ukecal by som hádam aj dedda306break, len u nás je jarmok a manželku tam musím odviezť tak aby som sa nejako načasoval.

P.S. Radek, nenakopeš ma?:roll:D už to s teba opadlo?

Pastorek, aspoň ti donesiem to lanko na kapotu.

Neboj, já už zapoměl koho jsem to chtěl nakopat:D:D:D

[upravil dne 25/8/09 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ako na tom budem v nedeľu časovo ale tiež by som sa pridal. Aj keď nie som nejaký super mechanik ale peugeotov mám na dvore dosť a dosť aj čítam toto fórum. Tak ak bude presný čas dajte vedieť a ja skočím pre zahraničnú návštevu do toho Leopoldova aby okoštoval aj slovenské pivečko. Ale záleží aký bude mať plán polovička. A konečne by som stretol aj Lubka:super

[upravil dne 25.8.2009 kaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rarasik: ak ťa dovezie manželka tak môžeš pokračovať v intoxikácii podľa starého pravidla \" klin sa klinom vyráža \"

kaper: to nieje odborné stretnutie mechanikov ale náhodné stretnutie pežoťákov. Ten nápad s prepravou hosťa je dobrý aspom nemusí byť na sucho.

marko306: manželku odlož na jarmok, zober deda306break a prídi. Mám také tušenie že bude veselo.

Keby ste zobrali i manželky tak sa nemusíte vyhovárať. Moja sa ani nepýtala či môže ísť tiež. Po zážitku zo Šebetova sa automaticky nanominovala. ( aspom má kto šoférovať )

P.S. takže predbežne 6 ks :D

Navrhujem o 14:00 v novej reštaurácii v Šúrovciach ktorá sa nachádza hneď na okraji dediny smerom od Serede.

[upravil dne 25/8/09 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...