Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hurvajz jede na Slovač - Pastorek postav na kávu :) / Aneb 1. Pastorkiáda :)) Šúrovce 30.8.2009


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Durko preco lak ? Nezabudaj ze mam tazne :D :D :D

Marko si jeden z mala nad ktorymi tu formu robit mozem :D:P Tak si to uzivam.

K casu.

Tak si to teda dajme miesto obeda, ale tak to dajme aspom o 13 tej :) Lebo jako to je strasne, do 14 sa mi cakat nechce hladny, a zas o 14 tej prist najedeny tiez nie je dobre :D :D :D

Ale ako chcete ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak bych se vratil k puvodnimu tematu, platí tedy 14.00. Já dorazím o něco dříve k Pastorkovi pred vrata:D

O.K. Od nás potom vyrazíme s vlaječkou na miesto stretnutia. Dokonca som ochotný oprášiť Jean Luia a ísť na ňom. ( inak by som zase musel s Cliom parkovať za rohom )

Myslím že i ten čas je v poriadku. Že sa o 14:00 stretneme to ešte neznamená že musíme začínať jedlom. Bavili sme sa o kávičke.

Lubko, buď rád že si nedávame stretko na ihrisku. Tam nieje ani bufet. ...ale zase dosť miesta na parkovanie. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak bych se vratil k puvodnimu tematu, platí tedy 14.00. Já dorazím o něco dříve k Pastorkovi pred vrata:D

Nazdar já kľudne pre teba do toho Leopoldova prídem aspoň sa preveziem na svojom autíčku. Aj ta večer odveziem nieje problém. Ropná kríza pominula;) Len mi daj vedieť o koľkej a kde sa stretneme? Trošku to tam poznám. Skús poslať číslo a zavoláme si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Durko : \":roll myslel to prehrievanie motora\"

Nebol som dlho na fore až dnes ma upozornil na správu Pastorek čím mu za to dakujem.

Prídeme aj my v obvyklej zostave ale troch neskoršie: práca , až sa mi to podarí tak v čase cca o 15:00 až 16:00, radi sa zas stretneme

Budeme asi traja alebo štyria?

[upravil dne 27/8/09 jkmtrnava]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kaper

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak bych se vratil k puvodnimu tematu, platí tedy 14.00. Já dorazím o něco dříve k Pastorkovi pred vrata:D

Nazdar já kľudne pre teba do toho Leopoldova prídem aspoň sa preveziem na svojom autíčku. Aj ta večer odveziem nieje problém. Ropná kríza pominula;) Len mi daj vedieť o koľkej a kde sa stretneme? Trošku to tam poznám. Skús poslať číslo a zavoláme si.

Co by to bylo za sraz kdybych nepřivezl ukázat svojeho Peugeota, a pivo klidně oželim, i když ho mám hodně rád;) No tak si dám kofolu:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: kaper

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak bych se vratil k puvodnimu tematu, platí tedy 14.00. Já dorazím o něco dříve k Pastorkovi pred vrata:D

Nazdar já kľudne pre teba do toho Leopoldova prídem aspoň sa preveziem na svojom autíčku. Aj ta večer odveziem nieje problém. Ropná kríza pominula;) Len mi daj vedieť o koľkej a kde sa stretneme? Trošku to tam poznám. Skús poslať číslo a zavoláme si.

Co by to bylo za sraz kdybych nepřivezl ukázat svojeho Peugeota, a pivo klidně oželim, i když ho mám hodně rád;) No tak si dám kofolu:D

Jako chceš ja som to myslel dobre. Mňe to problém nerobí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JKM, v nedelu sa predsa nerobi :D

A nechajte radka nech si priveze peugeota, aspom to budeme povazovat za medzinarodnej minizraz :D Pokial by vsak radkovi na pivo chut prisla, kedykolvek mozme auto zaniest, leopoldov je odtial kusok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Durko

no možno bude aj Petertn1+1

To by bolo 19 + 4.

:myslim...ešte že tam majú veľkú terasu...

Původně zaslal: jkmtrnava

Lubko: prečo do LD ved k pastorkovi je to bližšie:D

...že by som ho ubytoval na vyspanie opice? :D

[upravil dne 27/8/09 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...