Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Provoz restaurace bez potřebné kvalifikace


Gargamell

Recommended Posts

jajm tohle jsem zapomnela...

o Podnikatel může provozovat živnost prostřednictvím odpovědného zástupce. Odpovědný zástupce je fyzická osoba ustanovená podnikatelem, která odpovídá za řádný provoz živnosti a za dodržování živnostenskoprávních předpisů a je k podnikateli ve smluvním vztahu. Odpovědný zástupce musí splňovat všeobecné i zvláštní podmínky provozování živnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šalda

o.k. když by něco tak se ozvi, ale každopádně vést restauraci není jen tak to už taky vím :-)

O tom nepochybuju. Ale zdá se mi lepší dřít na svém než dřít celý život na to aby sis zasloužil plat. Takto si děláš na svém a nadávat můžeš jen sám sobě. Zároveň také mám poměrně dobře připravenou půdu, bez obrovských počátečních ivnestic. Prostě to musím zkusit - když se nepodaří tak alespoň budu vědět, že jsem to zkusil a že mi to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh, tak zato tu je bageterii dost a v Trencine tiez (bez nich by studenti zomreli hladom:D) ... je to miesto, kde maju bagety, oblozeny chleby, zemle atd...proste vela jedla za malo penazi:) ... zaujimave ze nemate bageterie, skor si myslim ze to inak volate:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brně je výborná bagetárna na Pekařské, přijdete tam, vyberete si bagetu- malou, velkou, světlou, celozrnou a pak si tam necháte naskládat podle chuti co hrdlo ráčí např. různé pomazánky, salámky, sýrečky, šunčičky, nějakou tu zeleninku....no nic jdu raději spát, začínají se mi sbíhat sliny :ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt je vidět že do středu města už moc nejezdím, do města jezdím jen tam kde se pohodlně dostanu autem:D teda to sem si tady uřízl pěknou ostudu:D:mad::D

A teď jsem se díval na ten odkaz od Aky a právě v těch garážích jsem dneska parkoval a šel kolem té bageteri...... ani to neumím napsat:D asi jsem se díval jinam:mad:

Ostuda jak sviňa, a to se považuju za dobrýho znalce Brna:D:aut

[upravil dne 24/8/09 Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šalda

Holt je vidět že do středu města už moc nejezdím, do města jezdím jen tam kde se pohodlně dostanu autem:D teda to sem si tady uřízl pěknou ostudu:D:mad::D

:D já naproti té bagetárně téměř 2 roky pracovala, takže jsem tam byla pečená vařená :) . Akorát je škoda, že mají otvíračku jen ve všední dny, jinak bych tam šla třeba v sobotu na snídani. A ještě mimochodem tam dělají výborné francouzské palačinky :aut:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...