Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

moje priblizovadlo (p206)


mato88

Recommended Posts

vy ste dobry,ze virtual :-) chlapci ja tu nepotrebujem nikoho ojebavat a chvalit sa niecim co nemam,ved vravim ze sem dodam este fotky,len mam ich moc velke a nechce sa mi ich zmensovat,ale asi aj ta nekvalita robi svoje

dole to pojde,ale zatial nie su prachy,stavam VW Golf3 a ten mi zerie vela prachov,chcel by som tohto peugeotika skulturnit pre manzelku trosku,uvidime,som aj nad nejakym kompresorom premyslal,alebo len komplet vyfuk od supersprintu

co sa tyka tej vybavy,som myslel ze ako zistim ci je to XS,alebo XR ci ake su to tie vybavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taku zvlastnu farbu na diskoch som este nevidel, velmi pekne kolesa, az na tej poslednej fotke to vyzera realne...to nie je v zlom aby si si nemyslel, ale jednoducho to tak vyzeralo, treba sa opytat:aut ...

A vybavou sa netrap, hlavne je, ze vies co to dokaze:super ...pripadne nahod VIN a kazdy si moze pozriet co tam mas:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie fotky strasne skresluju,tie disky su skoro ako chromove,to je taky nastrek,tak divno je to povrchovo upravovane,len som chcel ine,ale ked som bol vo vyrobni po ne,tie co som chcel neboli tak som sa rychlo rozhodol pre tieto a som sa trosku sekol s et,mi predok trosku vylieza,zadok som dal pol centi podlozky,este podvozok to trosku zlepsi ked znizim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...