Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mozna to sem nepatri


Guest DD

Recommended Posts

Originally posted by Bohumil

Já to taky říkám, že nejlepší myčka a leštička je na ruční pohon. Jen by mě zajímalo, jaký vosk použili na leštění.

To nevim :), je to firma na Budejovicke (P4). Umyti zvenci/zevnitr stoji 477 + vosk 495, takze celkem za litr, ale stoji to za to. Kdyz to meju sam, trva mi to 5-8 hodin podle snahy a peclivosti, ale takhle umyty kola jsem snad v zivote nemel. Absolutne netusim, jakym sajrajtem to cisti :). Ale prodavaji nejakou kosmetiku na auta .. znacku si nevzpomenu a ani mi nic moc nerika :). Skoda, ze vcera vecer tak lilo .. ale aspon jsem to stihnul nafotit :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by Driver

člověče ty jsi to leštil snad i zespodu... :D

ale hezký, jako nový

Budes se divit, ale nelestil. Kdyz jsem mel auto na heveru, tak jsem byl sam prekvapenej, jak je spodek cistej a super zachovalej. Vsechno na svym miste, nic uvolnenyho, fakt nadhera. Zvlast kryt na motoru se mi libil :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by oddie

Hele, to je nějak málo, zvenčí/zevnitř za necelé pětikilo. Ale vzali to fakt nějak důkladně, umyli ti i písmenka z SPZ-ky ;)

Taky si myslim, ze je to dobra cena. A jak jsem videl, na kazdym aute makaji dva lidi, fakt super. Bezne tam umyvaji samy Mercedesy, Audiny, sem tam Tuareg nebo Cayenne. Jsem tam zapad ;-))).

SPZ umyli dukladne, jen co je pravda :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvtipnejsi bylo, ze jsem to tam dal hned rano a vyzvedaval az kolem ctvrty odpoledne. Hotovy to meli nekdy pred polednem (cili na tom delali 2,5 hodiny).

Ja ale nemel cas pro to dojit, tak to zaparkovali o kus dal v ulici (kde jsem to i fotil), presne pod lampou. A co myslite. Zlotrily operenec otevrel kloaku a livanec na pravym boku jako kra*a ... proto jsou fotky taky vetsinou zleva :).

Tak jsem tam pred odjezdem jeste vlitnul, chlapici se zacali smat, prinesli nejakou modrou tekutinu a 10 papirovejch hadru, prelestili a s usmevem mi zamavali. Tomu rikam sluzby :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by Operator

No nádhera!!! Máš tam super kola, tomu říkám nářez. Kdyby na těch nízkoprofiláčích člověk necejtil každej kamínek, tak je na svou 406 vrazim taky!

Asi jsem staromódní, ale litr je celkem dost, i když svou práci odvedli dokonale. Já budu leštit příští týden růčo.

Pokud vim, na 406ku se daji dat 225/40/17, cili nejsou tak nizky jako u me. Budes se divit, ale to auto je na techto kolech mekci nez na standardnich 15\". Aspon se mi to subjektivne zda. Patnacky cloveka vyklepou hrozne, na 17\" kdyz nevezmes diru, tak je to v pohode.

I kdyz je fakt, ze za to auto trpim az hruzak. Je mi ho lito, kdyz musi jezdit po nasich silnicich :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ty .. smetaku :)), brzdi. Auto si vzdycky meju sam, ale jednou za cas to sverim profikum :), protoze vysledek je fakt uchvatnej .. :)

A ad gumy ... ted jsem koukal na ty Dunlopy a zda se mi, ze nemaji uz tolik vzorku, kolik mivaly :((. Vsadil bych se, ze pred mesicem jeste mely pres 4 mm .. a ted tak 3 :((. Nevim, cim to je, jestli moc rezu zatacky nebo co ;-)))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...