Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Turbo - vynechávalo - rána - ende


Gargamell

Recommended Posts

Čau kamarádi. Bohužel, znovu musím hledat pomoc a tentokrát se bojím že to nebude legrace za pár korun. Vynechávalo mi nějaký čas trubo. Dal jsem do servisu - výměna nějakého nevím jak se jmenoval ten ventil. Turbo stále vynechávalo. Dnes se vracím z Banské Bystrice a před Prahou v tahu jako rána - nevěděl jsem jestli jsem něco přejel či co. Motor stále jede, ale turbíčko už nezabere ani omylem. Po chvilce se rozsvítila diagnostika a já se ploužil domů 130kou, do kopce 90kou. Měl jsem také možnost sledovat v zrcátku zvýšenou kouřivost. Co mi na to povíte. Kolik stojí taková legrace jako je turbo. Předpokládám, že když se ozvala ta rána, nebude to prasklá hadice ani žádná jiná soft závada :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je tam díra jak ruka, tak to ničím nezabandážuješ, je tam docela slušnej tlak, at ti někdo šlápně na plnej plnící tlak a zkus to udržet rukou. Zajed do Pežotu kup hadici a vyměň je to práce na chvilku. Osobně bych s tím nějaký štreky nejezdil, nějakou cukačku to vydrží, kolega s prdlou hadicí nevědomky jezdil x měsíců, prasklinu měl cca 5cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...