Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ukazatel paliva (plovák)


SV 24

Recommended Posts

:D pardon.Natankuji treba za 300kc hned jak se mi rozsviti kontrolka rezarvy.Natankuju,rucicka vyleze na 1/4,projedu zatackou,spadne mi ukazatel paliva a opet se rozsviti rezerva.Pak na krizovatce sama zase rucicka vyleze treba na 1/4 a pak zase spadne... :myslim

[upravil dne 23/8/09 SV 24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelato takovy vykmit a pak spadne... Obcas sem si rikal ze mi nejka strasne ,,zere\" ale je to blbost.Clovek natankuje a pak tam jakoby nic neni... Nikde nic netece nebo tak.To uz se prolezl.A da se ten plovak vymenit?! Nasel sem neco v Elitu ale asi 2.000kc to stoji :nevim Mam doma nahradni palivove cerpadlo ale ten plovak neni soucasti toho ne?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky dělá... Před zatáčkou mám třeba 1/2 a za zatáčkou 1/4 a za další zatáčkou zas 1/2.. Hlídej si ujetý km a neřeš to.. Já už s tím jezdím 3 roky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mám zkušenost jenom z 205ky ale asi to bude stejný:myslim

Odpojíš konektor a potom musíš povolit plastovou matku. nejlíp to jde šroubovákem a kladivem. no a podle toho co píšeš, tak ti asi vypadla záslepka ze spodu toho válce co v něm jezdí plovák. Je to takový plastový špunt, který má malinkou dírku a díky ní to vlastně tlumí změny hladiny uvnitř toho válce. Já třeba když natankuju benzín, tak trvá třeba minutu než se ručička zvedne a ukazuje správně. No a když tam není ten špunt, tak si to ukazuje podle toho jak ti šplouchá v nádrži :D a taky hodně dělají zoxidovaný dráty právě u konektoru :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...