Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Těsnění pod víko ventilů


Kloub

Recommended Posts

tak mám problémek, už jsem koupil druhé těsnění a vždy po dotáhnutí se mě rozbilo na krajích v tom půlměsíčku. poprvé jsem to dělal na sucho a podruhé jsem to trochu namazal silikonem aby to v tom půlměsíci líp sjelo a sedlo a ani se to moc neutahovalo. vždy sem koupil v kelly Victor reinz s kodem VR 71-25942-00. jaký je vůbec rozdíl mezi tím druhým těsněním od victora???:myslim

mám 1.9td 94

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ještě zkusím koupit těsnění od FEBI a uvidíme.

ještě jedna věc, z někama mě ještě teče olej a mám dojem že to je od rozvodů, stává se to často?? a výměna je složitá???? nejspíš to bude od vačkového gufera:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial ti cez gufero nevitečie liter oleja za týždeň tak to nerieš.

Tesnenie pod veko ventilov som ani nedával, lebo mi stále došlo tesnenie na štýl pero drážka, a ja mám obe strany dosadania tesnenia hladké, tak som sa na to vykašlal, večer som dal silikón, na to položil veko ventilov a ráno som dotiahol. Zatial 17000 km a stále drží:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se může gumové těsnění víka hlavy \"rozbít\"? Spíš ti nějak popraskalo ne?

Silikon je hezká věc, ale stejně musíš použít to těsnění, protože jinak to jen silikonem neutěsníš. Prostě vyplnit silikonem mezery mezi hlavou a těsněním nasunutým na víko... (popřípadě namazat do té drážky, jež se nasadí na víko, to se taky dělá).

Gufero u vačky - až tak dobře se to nemění... Sundat víko, rozvody, kolo z vačky a uvolnit to ložisko/kryt vačky s guferem - gufero vytlačit, pak tam dát ten kryt na vačku s lepidlem na krajích, natlouct nové gufero, dát rozvody, víko a je to... Žádná zábava...

Každopádně to že ti to teče do rozvodů není dobré. Olej se nemá setkávat s řemeny, zvláště pak s rozvodovými.

[upravil dne 26/8/2009 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, ale ještě jsem tohle neslyšel.

No koupit nový, namazat, a jemně nasadit a jemně přitáhnout...

Ale říkám, je mi to divný, že nový praskne... (neděláš to někde na Jižním pólu nebo v mrazících boxech? :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...