Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyba 52


Maverick

Recommended Posts

Ahoj, od začátku se mi na míčku občas rozsvítí kontrolka diagnostiky. Když jsem vyblikával chyby, ukázala se mi chyba 52. Dočetl jsem se, že by to mohla dělat labdasonda. OK ale ještě je tu jeden problém. Když srovnám obě míčka co tu mám, tak tohle je celkově línější a spotřeba paliva je při normální jízdě kolem 11 - 12l po městě (u černýho míčka jsem spotřebu zatim neměřil). Tahle spotřeba mi přijde celkem nenormální. Kdyby to bylo 9l tak nic neříkám, ale tohle mi přijde fakt dost. MYslíte, že by tohle všechno mohla způsobovat ta labáda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady. Ještě jeden postřeh, kterej jsem zapomněl zmínit a možná by mohl souviset. Auto hůř startuje. Dlouho točí a když se chytne, pomalinku se zvedaj otáčky od cca 500ot/min až k cca 1000ot/min a když se snim hned po startu zkusim rozjet do mírnýho kopečka (od brány k silnici) tak se mu někdy vůbec nechce a při záběru je jako přidušený a vůbec nereaguje na plyn.

EDIT: A druhá věc co začalo dělat v poslední době, tak při ostřejší jízdě najednou jako by mu došlo palivo, nebo mě něco chytlo za prdel. do 4000ot/min pohoda jede, od 4000 do 5000 mě to kopne do sedačky, ale pak občas přijde ona prudká ztáta výkonu, což dřív vůbec nedělalo:(

[upravil dne 23/8/09 Mef]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dnešku můžu vyloučit problém v palivu. Vyměnil jsem palivovej filtr, a natankoval V-Power Racing. (v nádrži jsem měl skoro sucho). Auto jede v pohodě bez oné ztráty výkonu nad 5000ot/min, ale furt je lenivý. Vymazal jsem i jednotku, abych měl jistotu že nepojede v nouzovim režimu. Vyrazil jsem do Čečelic a zdálo se, že už bude od kontrolky klid. Celou cestu v pohodě, ale nakonec se rozsvítila těsně před Prahou a potvora svítila docela dlouho. Takže asi budu měnit lambdu:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...