Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna zadních kotouču a destiček


sweetyboy

Recommended Posts

no obrazky urcite trochu pomuzou...ale zjistuju ze mam vzadu uplne jiny trmeny nez maji jini.............kdyby slo jen o predni tak reknu ze to je v klidu ale ty zadni nejsou tak lehky..................neznate neco dobreho na rez??sleze to alespon trochu kdyz se to strikne wdčkem??mam to fakt zarezly a zadek ani nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z toho obrazku jsem teda pochopil ze zadni trmen se da jen odklopit a da se jak vymenit kotouc tak desticky???ale nevim ktery sroub povolit. rekl bych ze pokud tam nejaky srouby mem tak je mam zcela zreznuty tak ani nepoznam ze to je nejakej sroub:( jsem to rano trochu cistil a docela hromadka rzy:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro výměnu kotouče a desek stačí povolit ten vrchní šroub a trochu povolit ten spodní, pak odklopit

třmen (desky vytáhni předtím,nemusíš povolovat nic), pak dva šrouby co drží kotouč a je to--jestli

jsi to nikdy nedělal, tak aspon knihu Jak na to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

pro výměnu kotouče a desek stačí povolit ten vrchní šroub a trochu povolit ten spodní, pak odklopit

třmen (desky vytáhni předtím,nemusíš povolovat nic), pak dva šrouby co drží kotouč a je to--jestli

jsi to nikdy nedělal, tak aspon knihu Jak na to...

jo dobry ted uz alespon vim kolik ceho povolit:super ...jen nevim ktery dva budou na tom trmenu protoze to mam strasne zreznuty...ale na vrchi casti toho trmenu je nejaka gumova cepicka..je i nejaky srou pod nim???pokud jo tak uz to asi zvladnu

[upravil dne 23/8/09 sweetyboy]

[upravil dne 23/8/09 sweetyboy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

ten Torx je na ty šrouby zezadu na třmen--néé na kotouč, když už nevíš co je Torx, vem si na tu výměnu i kolegu,co to už dělal--BRZDY JSOU BRZDY :myslim

jo to asi budu muset..kazdy auto to ma uplne jinak..na astre jsem takovy problemy neresil...stejne na tom kotouci mam taky torx ty dva srouby...ale tu 55 mit asi nebudu a navic to tam asi ani nenajdu kvili te rzy:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ozzy je to trochu jinak...ten trmen jsem sundal z kotouce a kotouc vymenil....nebyl tam zadny torx. ten byl jen na tom kotouci jak jsem psal..vzadu jsem musel pouzit jeden imbus a jeden normalni klic nebo orech........ale uvizl jsem na jinym problemu..nemuzu sundat ty tycinky jak na nich drzi ty desticky..nevis jak to sundat???ta rez je pekna svine. nemuzu to vubec vyklepnout:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tam máš jiné šrouby--to je u francouzů celkem normal, ty tyčinky jedině vyrazit a třeba i zničit,koupíš pak nové,já nevím,proč to máš tak zrezlé :myslim,asi se nikdo od novoty na to nedíval...

nejprve jsi měl sundat desky...

[upravil dne 23/8/09 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...