Jump to content

výměna zadních kotouču a destiček

sweetyboy
 Share

Recommended Posts

Návod tu je, stačí zadat do \"hledání\", to je tlačítko vlevo nahoře, výměna kotoučů či něco podobného. A najdeš toho hromadu. Jinak výměna je velice jednoduchá, podobná jak u Š 120 a jiných starých vozů

no obrazky urcite trochu pomuzou...ale zjistuju ze mam vzadu uplne jiny trmeny nez maji jini.............kdyby slo jen o predni tak reknu ze to je v klidu ale ty zadni nejsou tak lehky..................neznate neco dobreho na rez??sleze to alespon trochu kdyz se to strikne wdčkem??mam to fakt zarezly a zadek ani nefunguje

z toho obrazku jsem teda pochopil ze zadni trmen se da jen odklopit a da se jak vymenit kotouc tak desticky???ale nevim ktery sroub povolit. rekl bych ze pokud tam nejaky srouby mem tak je mam zcela zreznuty tak ani nepoznam ze to je nejakej sroub:( jsem to rano trochu cistil a docela hromadka rzy:(

pro výměnu kotouče a desek stačí povolit ten vrchní šroub a trochu povolit ten spodní, pak odklopit

třmen (desky vytáhni předtím,nemusíš povolovat nic), pak dva šrouby co drží kotouč a je to--jestli

jsi to nikdy nedělal, tak aspon knihu Jak na to...

Původně zaslal: ozzy56

pro výměnu kotouče a desek stačí povolit ten vrchní šroub a trochu povolit ten spodní, pak odklopit

třmen (desky vytáhni předtím,nemusíš povolovat nic), pak dva šrouby co drží kotouč a je to--jestli

jsi to nikdy nedělal, tak aspon knihu Jak na to...

jo dobry ted uz alespon vim kolik ceho povolit:super ...jen nevim ktery dva budou na tom trmenu protoze to mam strasne zreznuty...ale na vrchi casti toho trmenu je nejaka gumova cepicka..je i nejaky srou pod nim???pokud jo tak uz to asi zvladnu

[upravil dne 23/8/09 sweetyboy]

[upravil dne 23/8/09 sweetyboy]

Původně zaslal: ozzy56

ten Torx je na ty šrouby zezadu na třmen--néé na kotouč, když už nevíš co je Torx, vem si na tu výměnu i kolegu,co to už dělal--BRZDY JSOU BRZDY :myslim

jo to asi budu muset..kazdy auto to ma uplne jinak..na astre jsem takovy problemy neresil...stejne na tom kotouci mam taky torx ty dva srouby...ale tu 55 mit asi nebudu a navic to tam asi ani nenajdu kvili te rzy:(

Tak ozzy je to trochu jinak...ten trmen jsem sundal z kotouce a kotouc vymenil....nebyl tam zadny torx. ten byl jen na tom kotouci jak jsem psal..vzadu jsem musel pouzit jeden imbus a jeden normalni klic nebo orech........ale uvizl jsem na jinym problemu..nemuzu sundat ty tycinky jak na nich drzi ty desticky..nevis jak to sundat???ta rez je pekna svine. nemuzu to vubec vyklepnout:myslim

asi tam máš jiné šrouby--to je u francouzů celkem normal, ty tyčinky jedině vyrazit a třeba i zničit,koupíš pak nové,já nevím,proč to máš tak zrezlé :myslim,asi se nikdo od novoty na to nedíval...

nejprve jsi měl sundat desky...

[upravil dne 23/8/09 ozzy56]