Jump to content

Nádržka na ostřikovače

dzana.m
 Share

Recommended Posts

tak mam asi nejakou netesnost v nadržce na odřikovače neýte nahodou nekdo jak se dá vytahnout ja sem to skoušel ale nejak mi to nejde předem dík za rady:myslim

Opraven nadpis, puvodně \"naržka na odřikovače\". Teda Dzano aspoň ty nadpis piš čitelně:D. No a ještě mě napadá máš to ve správný sekci??RH

[upravil dne 23/8/09 Radek Hurvajz]

no ja verim tomu ze jen dzana neni zvyklej na ostrikovace svetlometu a ty zerou vodu jako prase, v tom horsim pripade a to k vysi porizovaci cene , bych se nedivil kdyby mu odesel vnitrek praveho ostriku svetla ,coz je jedna z nemoci 607. pak s nadrzky vytece vse na uroven motorku.

vypadá to že to teče od čidla

jo ty plasty sem sundal odpojil jsem drátky a snažil jsem se jí vytahnou ale jen na kousek a blatník sundavat se mi zdá že je blbost a nejaký ty sponky nebo šroubky tam nejsou

me ani prd me to klesne pod čidlo a je konec prože to čidlo je na urovni moturku na odsřikování takže hned končím a zas je škoda pořád kupuvat kapalinu abych dvakrát nebo třikrát odsřik a konec docela me to sere

Původně zaslal: shwaara

Mne netěšní čerpadýlko P ostřikovače světla. Voda odkapává zadní částí PP podběhu. Doufal jsem, že bude pryč jen těsnící kroužek, ale nějak prokapává rovnou to čerpadýlko (cca 3500,-). Tak to neřeším :) Jednou za 2 týdny doleju 3l jezdím dál. Víc nemá cenu dolévat, protože to pak tlakem sloupce vody prokapává rychleji. Jinak jsem se divil, že nádržka má objem cca 6,5l!

To jsem vyhodil a zaslepil už dávno, po výměně čerpadla prasklo i to druhé.

• 4 weeks later...