Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Proč jste si vybrali 407?


brade

Recommended Posts

To se těžko popisuje. To auto je velmi výjmečné a osobité. Jak se s ním jednou člověk projede, tak už nechce jinak.

ps: v pátek si jej půjčila manželka, poprvé jinak jezdí P206sw, no a byla tak unešená, že už nechce moc řídit to svoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přirozené pokračování po 406ce. 406ka byla a je nádherné auto. 407ma je ovšem úplně jiný design, je prostě moderní z dnešního pohledu. Těžko se hledá tak pěkné auto, za takovou cenu a s takovou výbavou. Prostě jsem moc spokojen. I když jich už u nás jezdí poměrně dost, vždy se lidé po ní ohlédnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jyrka_v

To auto se mi líbilo zvenku.

A mělo skleněnou střechu.

A bylo k dostání bez čekání, na rozdíl od Nissanu Quasqai (nebo jak se to píše).

Teď oceňuju:

- pohodlí a příjemné prostředí uvnitř

- design zvenku

- skleněnou střechu

- spolehlivost

- netuctovost

- a v neposlední řadě příjemné jízdní vlastnosti (v porovnání s Mondeem a Superbem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, prečo 407?

No, či už niekto má rád toto auto alebo nie, jedno musí každý uznať. Dizajn je jedinečný, nepôsobí nijak gýčovito alebo príliš výstredne. A zaujme na prvý pohľad:D Ostatné sú jednoducho iba autá

Máme v rodine kadejaké autá, no keď sa zídeme na stretávke a stojíme vedľa seba 407, Accord, Superb, Laguna čo sú všetko porovnateľné autá, tak \"francúz\" je proste \"francúz\" :super:super:super:super

Nejdem opisovať jazdné vlastnosti, pretože každý má rád iné radenie, zrýchlenie, mieru pohodlia, ... Previezol som sa vo všetkých spomínaných autách a 407 jednoducho nemá konkurenciu, ale asi som si už na ňu príliš zvykol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem novější auto, pořád jsem tak nějak projížděl net a dal jsem si ze zajímavosti na mobile.de vyjet 407my od roku 2005 s výkonem od 100kw a ta moje mi vyjela jako první, dokonce byla v čr. O 407my jsem se předtim vůbec nezajímal, ale po prohlídnutí fotek a hlavně interiéru jsem si řekl, že to auto prostě chci :D no a za dva dny bylo doma

je pravda, že hlavní důvod byla cena

[upravil dne 23/8/09 Ajdamek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prečo407?Mal som 406, pekn auto ale stale mu niečo chýbalo :myslim Potom som našiel v inzerate tu moju ::o Šiel som si ju pozrieť cez pol slovenska na požičanej toyotke a keď som ju uvidel naživo vedel som že ine už hľadať nebudem:D

-dizajn:super:super

-jazdne vlastnosti:super:super

-vybava:super:super

Určite su pre niekoho aj krajšie auta, ale ako vravim všetko to je o pocitoch /to mate ako zo ženskými:):)/

To sa človek musi zamilovať:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mi ukradli 406 moje další auto měla být opět 406.Bohužel s daným autem byly problémy při dovozu.Tak nějak jsem v té době pokukoval i po 407 SW.Kombika jsem moc nechtěl ale čím víc jsem se začal zajímat tím víc si mě auto dostalo a šlo domů:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem majitelem 407 SW teprve třetí den a jsem naproso unešen designem a hlavně tím jak to jezdí podvozek je fantasticky a to mám i 607 tak jsem poměrně rozmlsaný .

Prostě paráda i motor 1,8 16 v 92 KW pro mě naprosto OK prvních 600 km najeto po dálnici se spotřebou 6,9-7,2 l/100km

paráda .

Daja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám 407ku teprv 14dní a také si ji nemůžu zatím vynachválit. Auto jsem sháněl už delší domu, cca 3/4roku a moje hlavní požadavky byly:

diesel

motor max. 1,8 (z důvodu nižší pojistky)

stáří max 2005

cena kolem 200 000Kč

Takže jsem uvažoval mezi Citroenem C4, Focusem a 407kou. A suveréně vyhrál Peugeot!! :)

Focus jsem vyřadil jako první a když jsem váhal jestli C4 nebo 407, tak byl rozhodující interiér. C4 se mi z venku hroně líbí, ale vnitřek mi příjde takovej lacinej a přitom cenově v bazarech byly uplně stejně. :myslim Takže tak se to stalo, že jsem mezi vámi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...