Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Problém se Škrtící klapkou 1.8 16V


Drummsik

Recommended Posts

(Tuhle oblast motoru (saní) jsem ještě problémově neřešil)

Moje problémy:

1)Při sešlápnutí spojky když pomalejc řadím mi to většinou chcípne (momentálně to řeším meziplynem) při dojezdu ke křižovatce a sešlápnutí spojky se párkrát zhoupnou otáčky než to chcípne :bacha

2) Při prošlápnutí plynu mi otáčky dlouho padají než se dostanou k volnoběhu. (na to mi servisák řekl že potenciometr klapky má vůli, ale nevím)

3) nestálý volnoběh-neni to nic hroznýho, ale když se člověk trochu zaposlouchá slyší to mírný haprování.

Vím že se tu toho o krokáči a o klapce semlelo hodně, ale takovou formou že někdo měl problém tak začal vyměnovat-pak nakonec měl všechno nový a problém mu zůstal a nebo prostě se toho tam semlelo a když člověk nemá páru co kde je a jak to vypadá (resp. já) tak je z toho jelen.

A k mýmu problému č.2) jsem nic nenašel.

Kdyby měl někdo chuť mi poradit, byl bych mu velice vděčný.

Teď sem si nechal vypálit třešnovici tak bych se velice rád touto cestou za dobrou radu někomu odvděčil :roker:D

...Zajímalo by mě kde přesně je ten krokový motorek a ten snímač polohy vzduchový klapky =kůli vyčištění). Kdyby ste měl někdo foto bylo by to supr.

Nebo na co bych se prostě měl kouknout?

Děkuji moc za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

o krokáči se napsalo hafo témat ale mrkni jsem kde je jak vyčistit

Díky Honzo.:super Pod nadpisem pridusený motor 406 1,8 16v bych teda nehledal :myslim:):aut

Vím že se toho tu semlelo hodně. Nevím jestli kdybych si to skutečně přečetl úplně všechno tak jestli by mi to pomohlo, nebo bych v tom měl ještě vetší bordel než teď. Četl jsem teda nejčastějc (jak sem psal výše) \"pokus-omyl =k ničemu\"

kdyby měl ještě někdo sílu na to mi napsat nějaký poznatek či pomoc z nesčetně krát zde omývaného problému, byl bych mu vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

což je normální,uni diagnostiky ti o Peugeotech řeknou hodně málo,mám s tím zkušenost měl jsem auto napíchlý nesčetně krát pokaždé na něčem jiném a dokolečka stejný výsledek čistá paměť závad,po napíchnutí na origo diagnostiku vyjeli závady hned tři,zajeď si na origo a budeš vědět víc uni je vyhazování peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...