Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spínané napětí


hampl70

Recommended Posts

Původně zaslal: ozzy56

za první větou ti chybí otazník :myslim,jinak by mělo být v pojistkách pod kapotou?

To ozzy56: Co tě trápí, gramatika je tady naznámý pojem. Slova typu \"Riba\" nebo \"Žydle\" najdeš v každém druhém \"Přýzpjevku\". Chudák český jazyk.

K původnímu dotazu: Vezmi si měřák, nebo stačí jen žárovková zkoušečka, otevři pojiskovou skříňku v motorovém prostoru, osahej si pojistky při zapnutém a vypnutém zapalování a máš jasno.

FrantaCV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto--netrápí mě nic,ale snad když se na něco ptám,tak to i označím :myslim,jinak člověk luští,co tazatel vlastně chce...beru to jako slušnost tazatele

jinak samo,ať si každý píše jak chce:), např:pilový filtr,airbag je pitel,na střeše má hagusi a kola mu vičnívají :D:roll

[upravil dne 22/8/09 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj \"ozzy56\" Trochu mi to přišlo jako mentorování (zapomenutý \"?\") z obsahu bylo jasné, že jde o dotaz a Tvoje reakce byla docela \"Příkrá\". Co mě ale opravdu tahá za oči, jsou gramatické \"direkty\" - Y /I - ; - S/Z - ; - MĚ/MNĚ - atd. Překlepy prostě přecházím, taky se mi povedou a když si následně přečtu svůj výtvor, tak jsem z toho \"Na prášky\". Ale tyhle hrubé chyby ze zákaldní školy - to je prostě MOC. Smuné je, že čím dál častěji se s nimi setkávám i u tzv. profesionálů - v novinách a časopisech.

Nicméně, na toto téma už tady vlákno existuje a jak jsem ho procházel, obshuje docela emotivní příspěvky a reakce. Takže, případnou další konverzaci na toto téma přesuneme na odpovídající místo a můžeme ho nazvat \"ZA ČESKOU ČEŠTINU\".

FrantaCV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak potom este jedno:

ZA SLOVENSKÚ SLOVENČINU

ludkovia, je to forum ale predovsetkym internet. mne tiez trvalo nejaku chvilu, nez som si zvykol a pokial ma niekto neuraza a neosocuje (slohy kde si pisatel asi zamerne zamiena y/i a porusuju zakladne pravidla pravopisu) beriem s nadhladom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...