Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nemá někdo z Prahy redukci S-Video na Cinch?


MirasCC

Recommended Posts

Děkuji všem za příspěvky! Abych trochu objasnil situaci:

U rodičů na Vysočině se mi to taky někde válí. Potřeboval (chtěl) jsem jí ale konkrétně na tenhle víkend, vzpomněl jsem si na to ale až v pátek. Obešel jsem Tesco, Comfor a Datart, bez výsledku. Koukal jsem na alzu a czc, ale ani v jednom to taky nemají. V pár krámech jsem to pak vygooglil, ale to bylo až v pátek večer a ani v jednom neměli v sobotu otevřeno. Dneska jsem se stavil i v tom Electro Worldu, ale prý tam nic takovýho nevedou (btw: prodavač byl \"velmi milý\")

Vlastně abych úplně nekecal. Narazil jsem v Tescu na jakousi \"propojovací sadu\" PC-TV, kde bylo komplet všechno. S-video na Cinch a 3,5\" jack na 2xCinch, včetně pěti metrů kabelu. Za 500. Tak tak moc jsem to zase nepotřeboval :D

Všechno ostatní mám. 3xCinch kabel i redukci jack na 2xCinch, jen ta redukce z S-videa na cinch mi schází.

Chtěl jsem propojit PC s TV. Na PC mám akorát klasickej VGA výstup a S-Video. Na televizi jsou antenní vstup, RCA (3xcinch) a scart. Scart bohužel nefunguje a UHF modulátor taky nevlastním, takže jedinej způsob jak dostat něco do TV je skrze RCA. Mám tu ještě DVD přehrávač a Set top box, ale ani jedno z toho žádný rozumný vstupy/výstupy nemá.

Tak tohle byl takovej poslední zoufalej pokus, jestli se to náhodou doma někomu neválí :) Nevadí, v tejdnu to tady snad někde spaším :super

//EDIT: A sakra :D Teď jsem se na ten DVD přehrávač podíval ještě jednou a všim si, že přehrává DivX a má USB vstup. No vida, tak pro teď vyřešeno :)

[upravil dne 22/8/09 MirasCC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...