Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zimní pneu


Guest j.visky

Recommended Posts

Guest j.visky

kluci, nemáte nějakej oblíbenej, popřípadě taky \"levnej\" obchod s pneu..?co sem koukal, tak nový pneu na pažouta 607 se pohybují od 4tis / kus. ..mam tam totiž 18ti palcový kola:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest j.visky

já uvažoval, že bych koupil zimáky i s diskama, ale na druhou stranu proč taky..bezpečáky tam ještě nemam, což taky musim radši rychle napravit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych si na 607mu nekupoval žádný podřadný výkovky z Rumunska, pak dojede na zimním klouzání nějakej úchyl s 205 tkou před Tebou a budeš zpytovat svědomí, že jsi to podcenil.

Zkus NOKIAN, v Dřevíči ho měli domorodci téměř všichzni a že byli spokojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zustanu verny Dunlopu :)

Ad disky: U minulyho auta jsem si pocital, po kolika prezutich se mi cena disku vrati zpet... Vychazi to na hodne let a kdyz neplanuju si auto nechat (a nevim, jaky rozmer bude mit pristi auto) tak je to skoro bych az rekl vyhazovani penez. I kdyz jsem zimni disky u 2 ze 3 aut mel (ale dostal jsem je s autem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu Ti prodat 16\" plecháče, které byly jako zimní na mé 607. A jestli chceš, můžu Ti levně prodat i zimní pneu Fulda 205/60/16, které jsem měl na předchozím autě. Na sněhu drží fakt dobře, ale vydrží už jen 1-2 sezony. Za poslední rok jsem koupil 2 auta se zimníma kolama a gumama, takže mi teď jedna sada přebývá :)

[upravil dne 22/8/09 shwaara]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem si teda koupil šestnácky plechy a dnes jsem zjistli že je na předek kvůli třmenům nedostanu. Plechy to jsou origo peugeot přesně takoví jako mám psaný v TP a přesto tam nejdou maj ET 39 a na Alu je ET 45 takže to bude asi ten hlavní důvod se z toho asi po..... Takže si na to dejte bacha aby jste nedopadli jako já, kdo má brzdy Brembo tak asi jedině sedumnáctky jinak tomu nerozumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...