Jump to content

Sraz Chomutov-hrozí zrušení pro nezájem členů klubu

Pe.Tr
 Share

Recommended Posts

A já se ptám v čem je ten problém? Srazy vždy byly plné lidí, kteří se chtěli pobavit ,ukazat si auta ,poradit, načerpat inspiraci,zkalit se do němoty ,prostě vypnout od celotydenních povinností.

Myslím si, že Plazík s Medvědem ten víkend připravili velmi zajímavě a navíc v lokalitě, která už dloooouho nebyla a z dane lokality tam vidim jen dva přihlašené .

Tak šup šup , pojdme prázdniny uzavřít tímto způsobem , je to v podstatě poslední letošní sraz Peugeot Clubu Amis de Lion!!!

http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=393

Btw. Dalši sraz je až v unoru jakžto zimní klouzání a to je 5měsíců!

Ahoj, taky jsem se díval na přhlášky a na to, že 25.8. je uzávěrka a dnes je 21. je to bída. (čtvrtina Šebetova možná ani to ne).

Mohou za to zvířata? Nebo je tu jiný problém?

FrantaCV

Původně zaslal: Pe.Tr

A já se ptám v čem je ten problém? Srazy vždy byly plné lidí, kteří se chtěli pobavit ,ukazat si auta ,poradit, načerpat inspiraci,zkalit se do němoty ,prostě vypnout od celotydenních povinností.

Myslím si, že Plazík s Medvědem ten víkend připravili velmi zajímavě a navíc v lokalitě, která už dloooouho nebyla a z dane lokality tam vidim jen dva přihlašené .

Tak šup šup , pojdme prázdniny uzavřít tímto způsobem , je to v podstatě poslední letošní sraz Peugeot Clubu Amis de Lion!!!

http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=393

Btw. Dalši sraz je až v unoru jakžto zimní klouzání a to je 5měsíců!

Se divíš, nevim teda od kdy je zvadlo vyvěšený ale mail o tom mě přišel 19.8 večer;)

Problém je možná v tom, že to je před výplatou, a to se moc lidem nechce...

A pak taky tím, že Šebetov byl nyní posunut, byl v druhé polovině července, a Chomutov je hned na začátku měsíce... Takže po měsící a půl další sraz...

Ale spíš se budou lidé přihlašovat nyní s blížícím se datumem 25.8.

Já se snad taky přihlásím. :nevim

oproti lonsku je to zkraceno jen o tyden , to není zas tolik , a sraz se plati do 30.8. to je u 99% lidí snad po výplatě ne?

jako fakt je ten že je ještě par dnu čas ale vždy se po vyvěšení přihlašovadla do tydne přihlasilo tak 60 lidi a pak se to couralo.