Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubka_výměník tepla_406_ POMOOC !! :D


Rainy

Recommended Posts

Zdravim klucí,

potřeboval bych poradit, kde ještě je palubka uchycená, zepředu, jako z prostoru kabiny by to snad mělo být všechno. Drží to asi jen u okna, nevíte, kde ty šrouby u okna jsou ?? Nejsou někde od motorovýho prostoru ?? Přes nos mi vytek celej do auta =(( !! Nevíte někdo ?? Musím to do zítra vyndat a vyměnit, jinak jsem v loji. Díkyy :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je venku,, umlátil jsem ten stopník v tý hvězdičce a bylo to venku do 10 min. jen jsem napravoval škody z rozebrání té palubky. Radiátor, když ho ucpu a fouknu do něj, tak teče jako blázen, takže je to jasný. Za 4OO kč ? :o To chci taky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam na kelly a jsou tam dva, jeden o milimetr silnější, jinak totžnej, rozdíl v ceně je dvojnásobnej ! =OO za 693 kč http://obchod.autokelly.cz/imageview.aspx?ImageName=3418590.jpg&Type=Big&Title=3418590.jpg a tenhle za oněch 1244 kč

http://obchod.autokelly.cz/imageview.aspx?ImageName=3438592.jpg&Type=Big&Title=3438592.jpg

[upravil dne 21.8.2009 Rainy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

já mám old model -starý oproti tobě,ale kdyby jsi byl řádným členem tak ten za 1244 by vyšel okolo 900 .Členství se vyplatí :papa

že jsi umlátil ty šrouby jsi borec je tam jiný závit takže obyč tam nejdou :super vím to dobře protože jsem topení měnil jak u sedanu tak breaku

Néé, že bych jim umlátil hlavičky :DD ale umlátil jsem ty stopky, co tam vadily a pak odvrtal ;).. jdu schválně změřit ten chladič, je to totiž přelomový auto 99-00.. tak to je škoda =(

[upravil dne 21.8.2009 Rainy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

bral jsem podle tvýho VIN VF38ERHZF80992908 který radiátor tam má býti a je to 6448G9 takže ten za těch 1244 jak jsem psal výše

Tak, teď jsem byl měřit ten chladič a je to ten za těch 693 kč, taky Valeo ! tedy 48x158X250 :myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to mam, ale problém je, že ten chladič neni vyosenej, ale rovnej, takže jsem musel přiohnout trubky, pak to sedlo, ale i když jsem tam dal ten O-kroužek a ta trubka se v tom nepootočí, ani není skříplé těsnění, tak to prolíná :(( Dal jsem tam s vnitřnim průměrem 22 a tloušťkou 2,5mm, ted nevím, jestli tam nedát 3mm tlustej, dotěsnit tmelem, nebo vlastně co :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

já tam dal jen new gumičky ,malinko pootočil a pak dotáhl a nic neteče,a to jsem dělal už dva radiátory a netečou.A to jsi kupoval který radiator ten za 1244 či ten levnej??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslal jsem bratra pro ten levnej :D .. Ten rozdíl je jen v tom, že ten úhel výhodů je jinej, já si toho v první chvíli nevšiml a to byla ta chybička, teď to dotáhnu a hezky to dosedne, jen to prostě nedotěsní ten O-kroužek, přitom ta ďíra (vpusť, výpusť) je naprosto stejná s tím, co jsem tam měl =(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

já koukal do service boxu že protikusy se liší, tak se ani nedivím že to nepasuje jak má.Kdo chce tak ušetřit ať se pak nediví.Asi ví moc dobře proč se liší.

nej je kdyby se porovnaly přímo v obchodě a viděl bys hned.Kdyby jsi koupil ten co má býti tak by byl klid :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...