Jump to content

Hliníkové pedály

207James
 Share

Recommended Posts

Zdarec,

díval jsem se na Peugeot Service Boxu na origo hliníkové potahy pedálů, našel jsem jedny s číslem 0000450426 jenom za 889,53CZK, ta cena mě mile překvapila, ale jde mě o jednu věc, jsou v této sadě hliníkové kryty na všechny 3 pedály, nebo nee? Na obrázku je to pod číslem 4.

post-0-14109609200191_thumb.jpg

• 1 month later...

Já mám ve svojí 207 krytky od Sparco, a většinou se nekloužou, jenom když je sníh a mám ho nalepený na botě, tak se někdy svézt ten pedál může, ale stalo se to asi jednou za 2 roky. Jinak tuto sadu origo sadu, co jsem sem dával obrázek jsem na eBay koupil za cca 1.400Kč, v sadě jsou 3 pedály a jedna podložka na nohu.

Tak ta podložka na nohu mi přijde zbytečná, původně jsem ji chtěl ,ale nakonec mi pedály stačí... každopádně s cenou se to určitě mění podle dodavatele ,ale já vybíral člověka s maximálními referencemi ,aby to vůbec přišlo;-) ... jinak ,jak řikal antal, má to gumový výstupky a ty zabraňují zklouzávání. Měl jsem tam původně nějaký šmejdy s gumovýma výstupkama a nebyl v tom problém. Navíc tyhle jsou tak lehoučké , že se řídí jedna báseň! Jakékoliv jiné - univerzální - jsou pekelně těžké!

[upravil dne 7.10.2009 Lukas24]

[upravil dne 7.10.2009 Lukas24]

Já sem si řikal, že bych jí asi taky nepoužíval;) ... tady posílám foto z auta! Mimochodem ,myslím že pokud u nás v Peugeotu chtějí za jeden pedál stejně jako přes ebay za celou sadu ,není pochyb o tom kde nekupovat... vůbec je to od Peugeotu zlodějna!!! A navíc mi to došlo za necelý týden a to je lepší score než po Český republice!;-D

post-0-14109610170393_thumb.jpg

Lukas24:

Ja ich zhánam na 206-ku už peknú dlhú dobu a nikde ich neviem zohnať. Nevedel by si my také pedále objednať aj mne na moju 206-ku.

Ja by som zobral tú sadu 4 dielnu+hliníkové viečko nádrže a celohliníkovú gulu radiacej páky. :)

Kto z Vás má účet na ebay?

Potreboval by som objednať na moju 206-ku hliníkové pedále,hliníkové viečko a hliníkovú gulu radiacej páky. Bol by som veľmi rád ak by sa to podarilo. Ja som ešťe neobjednával z ebay. Vďaka za pomoc.:super

tiez som kupoval cez EBAY tie pedale stali ma 42 euro prisli za 3 tyzdne z dalekej ciny vsetko sedi perfektne tie gumky pod pedalmi vycnievaju takze sa noha nesmyka len som si vsimol ze sa ta guma opotrebovava no neviem ci zato ze to je z ciny alebo co, trosku som si vsimol na spojkovom pedali ze sa trosku odlupuje no uvidime casom. No co vlastne chceme v dnesnej dobe za 42 euro:D /mam info z Peugeotu ze kazdy jeden pedal sa predava zvlast a stoji okolo 50euro- info s predroka/