Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výfuk pro 207 1.4


dj luke

Recommended Posts

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte, kde sehnat nový výfuk na 207. Po 3 letech mi začíná rezivět a ulomil se mi držák zadní části. Objel jsem několik servisů, ale všude na 207 nemají žádné výfuky v nabídce. Klidně by se mi líbil i nerezový výfuk, ale nechci laděný zvuk a vyjma sportovních výfuků jsem na nic nenarazil. V oficiálním servisu mi nabízí výměnu za 7000, ale to mi přijde celkem hodně za obyčejnou zadní část. Díky za každou radu, pokud by bylo řešení jedině sportovní výfuk, tak alespoň nějaký z jemnějším zvukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sobol

já jsem si vyměnil výfuk po půl roce a ten starý jsem hodil do popelnice minulý týden, nic mu nebylo ale zavázel mi v garáži.. napsat to dřív tak je tvůj...

až budeš vyhazovat celé auto,(do půl roku),tak se ozvi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rodinném autě, ve kterém se jezdí dlouhé trasy máme DVD přehrávač zabudovaný v kufru, 2x 8\"LCD display zabudovaný v hlavových opěrkách všechno od ALPINE a můžu jenom doporučit, teď tam ještě řeším DVB-T přijímač aby se mohli cestující dívat na ČT24 nebo na ÓČKO. Jinak pokud bys chtěl ALPINE, tak můžu doporučit firmu Perfect Sound www.perfectsound.cz mají všechno skladem a když toho budeš kupovat víc tak se dají dohodnout slušné slevy. Do 207 bych chtěl lepší audio taky od ALPINE ale teď jsem se finančně vyčerpal na přečalounění interiéru do Alcantary.

Až budeš měnit ten přední nárazník tak se určitě ozvi, mám o něho veliký zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dj luke

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte, kde sehnat nový výfuk na 207. Po 3 letech mi začíná rezivět a ulomil se mi držák zadní části. Objel jsem několik servisů, ale všude na 207 nemají žádné výfuky v nabídce. Klidně by se mi líbil i nerezový výfuk, ale nechci laděný zvuk a vyjma sportovních výfuků jsem na nic nenarazil. V oficiálním servisu mi nabízí výměnu za 7000, ale to mi přijde celkem hodně za obyčejnou zadní část. Díky za každou radu, pokud by bylo řešení jedině sportovní výfuk, tak alespoň nějaký z jemnějším zvukem.

Ze své zkušenosti vím , že servisy opravdu na 207čky výfuky nemají... nechal sem si měnit výfuk za sportovní a když sem se vrátil o 14dní později ,že chci svůj výfuk zpět , zachránilo mě jen to , že ten původní tam ještě měli a tak se mi vrátil...už by se ale měli díly na 207čky pomalu dostat do oběhu:bojim:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...