Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rezonujici vyfuk


jan07

Recommended Posts

zdarec,dal jsem si vcera na sve GTi druhy vyfuk.Je ladeny,vetsi se dvema kulatymi koncovkami.Zvuk ma hluboky,ale pri urcite stylu jizdy,napr.vetsi rychlost nebo pri vetsi rychlosti z kopce na rychlost bez plynu,to strasne rezonuje do auta,az v usich zaleha:).Nevite proc?O spodek auta se to snad nikde neopira,vsude to visi na gumach.Nemuze to byt tim,ze nemam stredovy tlumic?Kdyz jsem tam mel ten origos,tak bylo vse ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho co to je za typ rezonace :) Jestli je to chyba, nebo vlastnost. Viděl bych to spíše na tu druhou variantu, pakliže je novej.

Každopádně - těsnění ve spoji svody-střed si měnil? Jestli bylo něejaký pofidérní, tak to může rezonovat právě tam. Nebo ještě taky poslední spojka před koncovym tlumičem - dotáhnout pořádně. Jinak nevím. A nemáš to náhodou vejfuk s \"rezonátorem\"? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jan09: naopak ti to výkon přidá když to máš pruchozí je to teoreticky nejrychlejší pruchod spalin a když ti lítaj lišky tak je to správně:) já jsem sem daval taky video že mi tam vyletěl:) ale já mám zatím ve prostřed origo pruchodák takže mám 2 pruchodáky...ale zvouček fakt parádníj:super

peta-k: spotřeba se určitě nezvíší naopak když dáš sport výfuk tak ten má lepší pruchodnost spalin tak jej nebrzdí:)ale když ten vyfuk budeš chtít pořádně slyšet tak se spotřeba zvedne:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta-k

zdrawim chci se zeptat na takovou hloupou otazku:mad: když jsi dam ladeny vyfuk bude mi to žrat vice paliva nebo ne???muj nazor je ze jo !!díky za odpoved:mad:

Pri karburátorovom motore áno, pri vstrekovaní nie. Platí to pre porovnateľné prevádzkové podmienky. Vplyv psychologického efektu je iná kapitola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peta-k: spotřeba se určitě nezvíší naopak když dáš sport výfuk tak ten má lepší pruchodnost spalin tak jej nebrzdí:)ale když ten vyfuk budeš chtít pořádně slyšet tak se spotřeba zvedne:D

a kdyz to budu honit tak to bude vic slyset a tuduž to bude vic žrat než s obyč tlumičem?a mise se to do technicaku??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...