Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lupání v nápravě + pípání po rozjetí


plastick

Recommended Posts

Zdravím všechny. Měl bych takové dva dotazy.

1. Ráno po nastartování, když se rozjedu mi začne pípat auto, na palubovce se rozsvítí něco ohledně vody, myslím že je to ikona že je málo chladící kapaliny, ale ta je v pořádku. Na display to píše něco s engine, nestihl jsem to přečíst. Dělá mi to tak každé ráno, pak už ne.

2. Když vjedu do zatáčky (pomaleji) a je v ní nějaký hrbol, nebo něco, tak slyším takové zapraskání z přední nápravy, nebo někde tam. Hlavně to dělá při velmi pomalé jízdě, nebo rozjezdu do zatáčky apod.

Děkuji všem za odpovědi... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je jsem treba vypozoroval, ze mi to vrze kdyz zatacim doleva (auto se nahne doprava :mrk) a obcas kdyz se rozjizdim rovne, ale jakmile zatacim doprava (auto se nahne doleva :mrk) tak po zvuku ani tuk. Dal jsem to zatim nezkoumal, ale chci se toho nejak zbavit :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ANRY

je jsem treba vypozoroval, ze mi to vrze kdyz zatacim doleva (auto se nahne doprava :mrk) a obcas kdyz se rozjizdim rovne, ale jakmile zatacim doprava (auto se nahne doleva :mrk) tak po zvuku ani tuk. Dal jsem to zatim nezkoumal, ale chci se toho nejak zbavit :bacha

povolená poloosa ? ....něco obdobného jsem měl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

me to tiež pukalo pri rozjazde a ked so išiel po nerovnosti pomali.po dlhoš hrabani na fore som sa chytil jednej rady a pomohlo to.mohy vymenili pol napravy a stale im to robilo.gumy na stabilizatore som mal dobra,ale treba a cočkom privariť ten držiak čo su v ňom tie gumy.na jednej strane je to chytene šrobom a na tej druhej to len tak do seba zapada tak tam to treba jemne prsknuť a mal sam pokoj s vrzganim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...