Jump to content

Zadní náprava

Jindras
 Share

Recommended Posts

Měl bych takový dotaz,který zde už určitě musel vyznět.Občas slyším zavrzání ze zadní nápravy po přejetí nerovností-větších nerovností!!!Žádný tvar písmene A to nemá-náprava a ani se to nechová v zatáčkách podezdřele.Někdo píše jak tam udělat maznice,někdo zde u nás tam leje olej atd.Zajímalo by mě kde to je možné to navrtat atd-či co s tím???

No, mas pravdu, takato otazka tu znie priblizne raz za 2 tyzdne a moc ta nepotesim... repas :papa (ani ja som nemal do A a podobne \"priznaky\" a zacala povrzgavat a bol som v prdeli:nevim)... inak tie maznice sa robia popri repase ak ich chces, navrtat sa daju kamkolvek do napravnice, aby tam bol pristup, navrtat zavit a dat tam \"ventil\" na maznicu, ci ako sa to vola:myslim ...kazdopadne maznica bez repasu je len docasne riesenie, urcite nie finalne:nevim

Ked to vrzga, tak uz ide kov na kov, cize sa ti tam bude vydierat drazka do napravnice a naprava sa uz nebude dat repasovat...vrzganie je uz asi posledny stav:( ...vrtat tam sice mozes, vazelinu tam natlacis, ale ci ti to vydrzi celu zimu, to neviem:nevim ... ak chces, mozem ti zajtra odmerat ako daleko su loziska a ramena v napravnici a uvidis, pripadne aj hrubku steny napravnice, ak ti to pomoze:roll

Zdar. Navrtání maznic nic neřeší, jakmile se jednou načne tak neni cesta spět. Nicméně v práci pro jednoho zákazníka vložkujem jak ramena tak i oka. Kolikrát ta navrtaná ramena i oka sou ještě horší. Tenhle člověk to přímo repasuje a pak dodává do servisů kde tito jen přehodí.Doporočuju opra co nejdřív. Tady je dyžtak kontakt na toho cápka 776579141.

Původně zaslal: kovi306

můj mechanik říkal že bude lepší když dám celou novou zadní nápravu, že repas nevydrží tak dlouho jako nová a je to finančně výhodnější...jinak už mam dost v pr**li tu zadní nápravu.

Mozem vediet co je to za blbost:myslim ...pytal som sa len tak v peugeote a jedno rameno stalo vtedy 15000 Sk:D ...za to kupis 2 zrepasovane napravy:roll ... alebo ten znamy mechanik nevie co je repas:nevim

Tomu se nedivím,co jsem si s z Peugotu objednával např.-tak to byly čepa dveří-100 Kč-kus atd,nebo jsem kupoval plastové špunty na podběhy-k uchycení podběhu atd,myslím,že už to má i auto kelly,ale občas na nějaké blbosti je orig díl nutný...

na blbosti urcite, origo nejake plasty a tak, presne to pasuje a nie je s tym praca, ale taketo diely kupovat origo je zbytocne a pritom ich kvalita nie je prilis velka:roll

kobra: no tu cenu by som mozno aj zvysil :D

Původně zaslal: standa

Mám nápravu po repasi cca 8tis KČ v Humpolci. Jinak taky hodně chválí Příbram(775044331,777609080). S cenou nový nápravy to bude asi maso-např. servořízení je od 22-44tis podle typu.

v Humpolci??? to možná šlo za 8000 Kč??? sem z budějc tak bych potřeboval poradit kde tady někde v jihočekým kraji to dělají nebo aspon někde poblíž, nevíte někdo??

Původně zaslal: Jindras

To je jasný,spíš bych potřeboval tomu pomoci do příštího roku resp. po zimě-je fakt,že tohle potká každého Peugoťáka!!!

Ja som pocul ze ani to neviem kolko nepomoze bo ten chlapik co mi to robil vravel ze tym sa to isto nespravi a ked das repas tak potom ti to vydrzi zase 200000cca a to uz hadam to auto ani nebude:myslim respektive ja ho uz nebudem mat (a to som si auto nekupil na rok)