Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mimoň


dobrmik

Recommended Posts

Creams, čakom nebo marty. Tipnul bych že jeden z nich určo pojede a specielně martyho autí se nedá přehlídnout.

Původně jsem se chtěl jet mrknout, ale vlezla mi do akce na chatě, tak pak se nezapomeňte podělit o zajímavá fota :):aut

[upravil dne 20.8.2009 Jenda 309]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze nejedeš 309gt.tvoje auti je supr....zlaty tyhle poctivy auta...doma mame ještě 205gentry v zelenej metle a lita jako kdyby vyjela z linky..:roker jj o tom tematu jsem věděl ale vsichni tam nechoděj...jj martyho jsem viděl v pribramy....fakt parada...snad se tam potkam s čakomem..to jeho auti nema chybu...:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrmik: Díky,jsem rád že se líbí;) Gentry je legenda,to jsou auta který mají ještě duši:D Pojedu možná na Relax Konopáč ale to není ještě jistý (podle času) ale na Brno (tuningSalon) jedu i když bych to tam měl dotlačit:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

Dobrmik: Díky,jsem rád že se líbí;) Gentry je legenda,to jsou auta který mají ještě duši:D Pojedu možná na Relax Konopáč ale to není ještě jistý (podle času) ale na Brno (tuningSalon) jedu i když bych to tam měl dotlačit:D

Do brna jedu taky ale na mimon urcite ne jedu si pro nove auti a pak uz se mi nebude chtit jet dal :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...