Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podsvětlení budíků


HoK

Recommended Posts

Původně zaslal: pro-fil

V předu na palubovce je čidlo na venkovní světlo. Pokud máš nastevené zapnutí světel po setmění, tak se automaticky rožnou i světla. Jde udajně na diagnostice nastavit automatické rožnutí světel po startu, a senzor ti po setmění rozsvítí jen budíky a obrazovka přejde do nočního provozu. Já jedu příští týden na diagnostiku, aby mi to aktivovali, tak potvrdím tuto informaci.

Any news, pro-file?

BTW, ta automatika světel není (aspoň u mé 807ky z r. 2004) závislá na venkovní intenzitě světla, ale prostě je to automatické rozsvěcování světel po nastartování a světla svítí i za plného slunečního světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Igor

Původně zaslal: pro-fil

V předu na palubovce je čidlo na venkovní světlo. Pokud máš nastevené zapnutí světel po setmění, tak se automaticky rožnou i světla. Jde udajně na diagnostice nastavit automatické rožnutí světel po startu, a senzor ti po setmění rozsvítí jen budíky a obrazovka přejde do nočního provozu. Já jedu příští týden na diagnostiku, aby mi to aktivovali, tak potvrdím tuto informaci.

Any news, pro-file?

BTW, ta automatika světel není (aspoň u mé 807ky z r. 2004) závislá na venkovní intenzitě světla, ale prostě je to automatické rozsvěcování světel po nastartování a světla svítí i za plného slunečního světla.

Potvrdili mi v Peugeotu, že senzor při setmění a zapnutém dením svícení zapne budíky a přepne lcd do nočního zobrazení. Sám jsem to ještě neaktivoval, počkám až pojedu na diagnostiku na kontrolu. Chcou 700,- + každý úkon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro-file, to Ti to budou dělat v Autosalonu Svoboda v Hodoňovicích?

Já tam nemám automatiku na setmění, ale automatické zapínání světel, abych nemusel přepínat páčku. Asi to tam udělali předchozímu vlastníkovi (manuál hovoří o automatice na čidlo, proto nemůžu automatiku vyřadit, asi to je v compu přehrané). Ale nepodsvítí se budíky a když zajedu do garáže nebo večer, musím stejně přepínat, tak bych chtěl podsvětlit budíky s automatikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co pojistky, kontroloval jsi pojistky? (kterou, ale nevím, podívej se do návodu, pokud ho nemáš, tak si na ofic.stránkách Peugeotu cz stáhni manuál na svoje auto - je to tam podle měsíce/roku výroby)

pokud ani to nepomůže, snad rada nějakého elektrikáře, až si přečte Tvůj problém, já bych jel do servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

takze vcera jsem byl v Peugeotu aby mi na 807 zapnuly automaticky rozsviceni budiku za tmy. mam nastaveno rozsviceni svetel po startu.

a dale jsem chtel aktivovat CD changer pres diagnostiku abych tam mohl pripojit USB modul.

vysledek

budiky zapinam rucne

a CD nejde zapnout dokud nemam ten zdroj.

takze za 600 super info. a zadna zmena.

jelikoz si musim vybrat budto budiky za tmy nebo DS. oboje nejde.

Kdyz to zapnuly tak se system restartoval pri zastineni senzoru.

jinak mam VAN verzi. na 407 mi to jde v poho tam je CAN

[upravil dne 10/10/09 Sasula]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten budík u řadičky sem vychytal, stačilo dát novou žárovku, ale obrazovka stále nesvítí. Měl sem jí taky rozdělanou, je tam spousta LED diod ale nesvití ani při automatickým rozvícení ani bez automatickýho rozsvícení. Buď je špatná nebo se musí někde osvětlení aktivovat.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Sasula: to je divny, ja mam taky nastaveny rozsveceni svetel po nastartovani a budiku pri setmeni na senzor a skoro to funguje - budiky se v pritmi rozsveci ale po par vterinach zase zhasnou a tak porad dokola v nahodnych intervalech :-(. Mozna jsou to ty resety. IMHO mam CanBus, ale ruku nedam.

A pokud se nemylim, je nastaveni rozsveceni svetel pri startu motoru uzivatelsky pristupne, nekde to bylo v manualu.

2gore: Taky mi nesviti podsviceni displeje klimy (teda jestli myslis \"budikem u radicky\" tohle), coz je podivne, protoze vsechny tlacitka kolem podsvetlena jsou. To ma podsviceni displeje samostatnou pojistku??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2HoK: me osobne se budiky rozsvitily a pak zhasly. Spolecne s restartem Systemu.

jelikoz kdyz je v Diag nastaveno aut. rozsviceni po nastartovani, tak nejde zapnout senzorovy rozsviceni, avsak v obracenym poradi to nastavit jde, s tim ze se to neda pouzivat.... :D

v 407 mi to v poho funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Re Hok: jeden šroub je pod pytlem na řadičku, pak se musí vyndat ta stříbrná lišta - oboje stačí lehce vydloubnout. Nakonec stačí nadzvednout celej ten dekl ( ze předu). Všechno jde velice snadno. Nebo mi napiš na mail: info@splavacek.cz já se zejtra podívám, případně pošlu nějaký foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...