Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

nalepka na auto??


stano sb

Recommended Posts

Původně zaslal: stano sb

zdravim vas ludia kto pomože,zhanam nalepku na 406ku na bok auta znak peugeota takže tu hlavu prosim kto poradi??:(

cau muzu ti tu nalepku udelat ve vektorech kdy pak jen prijdes do reklamky reknes jim rozmer pak do jake barvy folie to chces vyriznout oni to vyriznou a hotovo nalepis ci popripade ti to muzou i nalepit :) takze vyriznuti max. 30min a nalepeni max. 30min kdyz budes mit grafiku pripravenou :) kdyztak se ozvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamos taketo veci v praci robia bezne.. maju vsak sidlo v Kosiciach.. ale nejake pobocky maju sa mi zda ze aj v Presove a Blave.. ale v tych som este nebol, tak neviem ako tam (v ke to robia urcite:)).. no v kazdom serioznejsom kopycentre alebo designovom studiu ti to bez problemov urobia.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Nechal jsem si polepy vyřezat z metalické folie. Vyšlo to i nalpením na 500 Kč.

Dole na fotkách je to vidět. Tak jestli se Ti jedná o něco v tomto stylu, tak Ti pošlu podrobnější info.

FrantaCV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prakticky vzato, není problém vyříznout jakýkoli ornament, pokud máš určitou představu, nebo třeba fotku, (to by bylo nejlepší) tak to pošli na můj mail, udělám Ti nabídku včetně náhledu jak to bude vypadat na vozidle a bude-li Ti to vyhovovovat, není problém to udělat a pak Ti to pošlu.

FrantaCv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...