Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČPP čekal sem na bonus 45% ale od začátku sem už měl 40%


budvar

Recommended Posts

právě sem zjistil, že sem měl uzavřený ručení už s 40% bonusem u ČPP přes Eurofinancial, ale nějak mě to nedocvaklo a teď, kdy mě došla sleva za \"dobrý chování\" 45% sem zjistil, že mě slevili z 1919 čtvrtletně na 1897. Jestli to dobře chápu, tak vlastně 40% už sem měl takže slevili teď už jen 5% (což mě taky moc nesedí ty částky, ale to sou ty slevy, viz dole asi).

Tak a teď nevím - sem rád, že sem měl \"levnou pojistku\" už od začátku, nebo su naštvanej, že sem čekal, že budu čtvrtletně platít o půlku míň a ono nic ?! :-D

Info:

Peugeot 1.9D věk 25 let, předchozí pojištění/nehody 0

Začátek pojištění 28.4. 2008 COMBI PLUS

5990 rok / 1587 čtvrtletně

už tehdy mě byl přidělen 40% bonus dle smlouvy (plná částka pojištění PLUS 9984 ročně)

Pak sem 18.9. 2008 přešel na dražší pojistku převodem stávajícího na vyšší typ SPECIAL PLUS (protože v tom 1. byla spolu účast při nehodě = fuj)

základní cena 11700, ale tam sem dostal taky 40% bonus + jakási letní sleva 10% (702) takže 6318 + sem chtěl pojištění skel limit 10000 za 925 ročně

...takže platím 7243 ročně / 1919 čtvtletně

A teď mě přišla složenka kde mě přiznali už 45% ale je tam čtvrtletně 1897 a přinde mě to hodně divoký ty počty, každopádně, asi nic lepšího max. cca +- stovku dvě nenajdu, co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...