Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

změna nicku


Recommended Posts

ty jsi fakt dedek hodny medveda, nezlob se Hurvajzi, ale................fakjuuuuuu pane uciteli...... tohle bych schvalil bez zamysleni, stejne jako jste kdysi schvalili Peta a Péťa, aneb rovný a rovnější, že??? Ano, umím psát i s diakritikou.....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem po Prsoun byl Scratch, a chtel bych byt Scrat, od zacatku, ale ten debil, co se takto registroval, tu nikdy ani nenapsal......... jen mi tenkrat pomohl jirkap, aspon trochu, protoze mel rozum.....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Scratch napsal:

ty jsi fakt dedek hodny medveda, nezlob se Hurvajzi, ale................fakjuuuuuu pane uciteli...... tohle bych schvalil bez zamysleni, stejne jako jste kdysi schvalili Peta a Péťa, aneb rovný a rovnější, že??? Ano, umím psát i s diakritikou.....

A ty mně nesrovnavej s Medvědem nebo budeš nemocnej :D

Musiš čist i ten první řadek, ne jen ten druhej :D a rovný a rovnější s tím nemá co dělat.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak odhlasováno... :)

Změna nicku bude možná pouze u členů clubu, po odsouhlasení vedením. Zabývat se budeme žádostmi o změnu v rozmezí:

Malá a velká písmena - například z Weri 605 na weri 605 a opačně
Háčky, čárky - například z Weri 605 na weři 605 nebo werí 605 a opačně
Kroužky nad "u" - například z Verunka na verůnka a opačně

Tečky v nicku doplňovat ani ubírat nelze - například z Weri 605 na Weri.605 a opačně

Všechny ostatní žádosti o změny jsou předem zamítnuty! :)

 

@radous007 se tedy změna povolila a nově bude @Raďous007

 

Děkujeme za pochopení a věříme, že změn nebudete zneužívat... :papa

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předpokládám, že si o to každý požádá nějakou oficiální cestou sám a nebudou se změny řešit na základě: "Jedna paní povídala, že druhá slyšela, že tamten chce změnit nick..." :roll  Vedení si to vykomunikuje, a pak zaúkoluje "nosiče vody" :aut  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty tamten, Hugo o to požadal mně, jenže nevěděl že ja už mu to nezměním, odkazal jsem ho jinam. A psal jsem to tu proto abych ho mohl označit aby si to přečetl, né proto že jedna paní povídala!

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...