Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

změna nicku


Recommended Posts

Proč jsme vlastně tak striktní se změnou nicku? Forum to umí uživatelsky umožnit... Navíc lze sledovat historii změn nicku, takže nikdo se nám nezakamufluje. Myslím, že stálice si nick výrazně měnit nebudou a nakonec se tu stejně všichni poznáme :D Co zvážit povolení členům klubu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Systémově jsem schopen povolit uživatelskou změnu nicku. Mohu ji povolit jen určitým skupinám, mohu ji omezit počtem změn nebo třeba počtem změn za časové období... Můj návrh by byl např. povolit změnu nicku členům klubu např. jednou za rok ? Podle mě je to k zvážení, aspoň nějaká další výhoda členům klubu, po které opravdu někdo občas zatouží.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Probereme to s předsedou na vv - píšu si to jako další položku do toho už tak dlouhýho seznamu... :) a už mě nechte prosím nedělovat...... 😂

venku je hnusně, co...? Tak si zahrajte karty třeba... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem pro změnu povolit ale pouze řádným členům a pouze 1x. Ne 1x za rok. Čas letí a za chvíli to tady nikdo nevysleduje kdo je kdo, v tom souhlasím. Řeší se to tady pravidelně a sorry - prostě pokud se někde registruju je potřeba u toho chvíli přemýšlet a vybrat něco, co budu rád delší dobu používat a nebude s tím problém. Kdo si dá do nicku značku či model auta je pro mě tydýt - značka tě přestane bavit, model prodáš jednou a co pak?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, a kdyz jsem to kdysi chtel udelat ve vedeni tak jsem byl ostatnimi pomalu ukamenovan a ted uz se o tom i uvazuje 😂😂😂😂😂😂 

No nic, ono se teda vlastne ukazuje, ze to nebyl tak spatny napad, akorat nebyla jaksi asi chut..... 

No tak uvidime 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pišu to znova, bude tady z toho bordel!!!

 

Dokážete si představit až tu někdo bude někoho hledat, třeba tu 2 měsíce nebo i dele nebude a pak si řekne, napišu Scratchovi, a v hledání žadnýho nenajde, kde asi tak zjistí že se Scratch ted jmenuje třeba Henry Ford, nebo Volvajz, co??!

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...