Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

navigace


Guest j.visky

Recommended Posts

Guest j.visky

ahoj chci se optat ohledně navigace. mam 607 r.v. 2000. když chci na display v menu pal. pc vybrat navigaci, je rozostřená a zatmavlá, tudíž mi tam něco k tomu chybí. jestli software nebo něco jinýho, to bych se chtěl zeptat Vás. ..jednoduše řečeno, jak jí zprovoznit. díky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A robi ti to len ked zapnes navigaciu, alebo aj pri radiu, CD,... Mas CD s mapou v prehravaci? Ak mas &toto &cd v prehravaci tak to moze robit : dlho nacitava CD ale vacsinou tam bezia presypacie hodiny, alebo mas moc zvacsenu mapu kde nie je ziadna cesta, alebo to CD neobsahuje tu danu krajinu. Inac ma nic nenapada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest j.visky

Sorry pánové, špatně jsem Vám to vysvětlil!! Obrazovka je v pohodě, tak jde normálně.ale spíš jde o to cd, aby mi navigace šla. mam tam ikonku navigace ale nejde zvolit, rovnou to skočí na další položku, tim sem myslel to, že je rozostřená. takže mi právě chybí asi software..to se právě potřeboju dovědět od Vás:myslim ..sem to blbě vysvětlil předtim:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaaaaaaaj. No ono to je aj tak divne, lebo ked tam ja nemam cd s mapou a zapnem na prednom panely NAV tak sa aspon zobrazi kompas a momentalna suradnica-poloha. A ako to je ked to volis cez menu tak to neviem. Gugnem v mojom aute a napisem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...