Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spoločenská hra poklad faraónov alebo faraónov poklad


radom

Recommended Posts

ahojte, nemate niekto staru - starucku spolocensku hru s nazvom poklad faraonov alebo faraonov poklad? Manzelka ju hravala doma ako mala, ale stratili z nej navod a tak nevieme, ci je tam vsetko a ako sa to vlastne ma hrat. :( Ak by ste to niekto vyhrabali a poslali nam navod, tak by to bolo super. :super:super:super zasielat mozte na e-mail murgasr@orangemail.sk. :D dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ta hra, jak tam čachruješ s těma barevnejma pyramidkama a kartičkama. A pod těma pyramidkama jsou schovaný takový žetonky s pokladama?

Tuhle hru má přítelkyně. Jestli mě někdo nepředběhne, tak ho naskenuju a pošlu ti to ;)

Zkoušels hledat na netu?

Edit:

Tak jsem zjistil, že se ta hra co má jmenuje \"Ramses II\" takže asi nic. sorry

[upravil dne 20.8. 09 dolly1010]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dolly1010

Je to ta hra, jak tam čachruješ s těma barevnejma pyramidkama a kartičkama. A pod těma pyramidkama jsou schovaný takový žetonky s pokladama?

Tuhle hru má přítelkyně. Jestli mě někdo nepředběhne, tak ho naskenuju a pošlu ti to ;)

Zkoušels hledat na netu?

Edit:

Tak jsem zjistil, že se ta hra co má jmenuje \"Ramses II\" takže asi nic. sorry

[upravil dne 20.8. 09 dolly1010]

to nevadí, ďakujem za ochotu

[upravil dne 21.8.2009 radom]

[upravil dne 21.8.2009 radom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

kdybys mi to vyfotil, tak bych si možná na ty pravidla vzpomněl.. jestli je to teda ta, jak měla pekelně dlouhý cestičky a dole byly kartičky s egypt. bohama

Len to by bolo asi na dlho si spomínať. Ja som ju ešte nevidel, len manželka spomínala aj s rodičmi, že takú hru majú, len bez návodu. A to ešte neviedia, či je tam všetko. Keď pôjdeme k nim, tak sa na to mrknem (teda ak ju nájdeme:D) a dam Ti vediet. Zatial dakujem. A z Tvojou hrou sa co stalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...