Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chine bleu Peugeot 406


BoneDaddy

Recommended Posts

Původně zaslal: Blizzard

.. akorát za mě by šly taky ty švindldřeva do barvy :D

Sakra, začínáte mě pěkně nahlodávat. :ticho:aut

Do barvy auta by to fakt nemuselo být marný..... :)

Ale zatím, origo je origo. ;)

Jarda: ne, přes ebay neumím, koupil jsem je od zdejšího člena- Devils-night. :)

A čekal jsem skoro dva roky než jsem sehnal alespoň trochu podle představ. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šalda

ani se nedivím žes šel do kůže, ty sedačka cos měl tak nejsou moc povedený, měl sem je na old modelu a hrůza.Ale teď bych už kůži nechtěl, mám v autě ty nový sedačky a to už o něčem jiným :-))

Hmm ale ty sedačky co jsem tam měl byly právě podle mě nejlepší nekožený co se do 406 dávají. :myslim

Nebyly to takový ty hrubý ale spíš jakoby semišový. Když se po tom přejelo rukou tak to nechalo stopu (otočilo to chlup) :D.

A viděl jsem je jen v pár jiných 406 a většinou kolem r.v.2001.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šalda

právěže ty semišový sem měl, a moc mě vadilo nastupování, vůbec sem se po nich nemohl tak nějak pošoupnout:D

musel sem se vždycky nazvednout a posunout prdel na správný místo:D

Aha, tak s tím jsem problém neměl. :) A abych pravdu řekl, tak mne nenapadlo že vůbec někdo mít může. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šalda

mě se na té kůži nelíbí to že je taková jakoby zmačkaná:(

To mě nějak netrápí. Kdyby ano, najmu si řidiče a budu se vozit vzadu. Tam je jak nová. :D:aut

Navíc to zmačkání k tomu patří, řekl bych. Každopádně za to pohodlí mě to stojí. Navíc ten interiér vypadá podle mě lépe, luxusněji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šalda

sedačky nevím, docela bych se asi bál v zimě studený a v létě horký, ale tak tomu už možná není:roll

Blábol. :P Ráno docela příjemný by se dalo říct. V létě uvidíme, teď když bylo v sobotu nebo kdy bylo to teplo tak jsem to měl dlouho na slunci a přes sklo tam bylo slušný vedro a vůbec žádná změna oproti látce. Zimu řeší výhřev sedaček případně, léto klimatizace. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To BoneDaddy: Počkej, až bude v létě 40°C na sluníčku, to si o ty kožené sedačky spálíš prdel :aut:D a to je máme v hnědé, si nedovedu představit, jak bych sedala v sukni na černý, bbrrrr . A v zimě studěj, to mi nikdo nevymluví, asi vědí, proč tam dávají vyhřívání :) , ale stejně je pořád kůže lepší než látka. Na údržbu si myslím, že je kůže složitější, musíš ji hodněkrát do roka ošetřovat přípravkama, aby zůstala hezky lesklá a nepopraskala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Šalda

ani se nedivím žes šel do kůže, ty sedačka cos měl tak nejsou moc povedený, měl sem je na old modelu a hrůza.Ale teď bych už kůži nechtěl, mám v autě ty nový sedačky a to už o něčem jiným :-))

Hmm ale ty sedačky co jsem tam měl byly právě podle mě nejlepší nekožený co se do 406 dávají. :myslim

Nebyly to takový ty hrubý ale spíš jakoby semišový. Když se po tom přejelo rukou tak to nechalo stopu (otočilo to chlup) :D.

A viděl jsem je jen v pár jiných 406 a většinou kolem r.v.2001.. :)

tak tak. pak už jenom před celokoženejma je jenom polokůže :)

taky se mi ty elektrický mikroplyšový válí na půdě... asi si z řidičovo udělám židli k počítači... podvozek z kolečkama bych na to měl a stejně je to asi bez bagu neprodejný :D

jinak na zimu je tam vyhřívání, které topí skoro hned a v létě pomohly fólie ale stejně i v kraťasech (před fóliema) se na to sednout dalo aniž by to nějak extra pálilo :)

na údržbu to stačí tak 2x ročně přetřít na zvláčnění.. toť vše. nečistoty se z té kůže odstraňujou mnohem líp :super

[upravil dne 28.10.2009 Blizzard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šalda

luxusněji rozhodně jo, ale je to pořád 406, nebo ne?:)

možná bych byl ochoten jít do kožených tapeců, ty sou fajn, ale ty sedačky nevím, docela bych se asi bál v zimě studený a v létě horký, ale tak tomu už možná není:roll

To je ale dobře že je to pořát 406,ne?:D:D

Jinak k těm sedačkám a povětrnostním podmínkám - je to stejný jako látka,když necháš auto na sluníčku,stejně se nahřeje ať je to kůže nebo látka;) Tatík má Octu LaK (kůže) a jezdil jsem s tím jak v zimě tak vlétě a nikdy problém nebyl;)

BoneDaddy : Opravdu paráda!A s tím křeslem to není blbej nápad:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...