Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vložka ze zámku spínačky


LORD_mapiv

Recommended Posts

to není to co potřebuji... potřebuji rozkuchat tu mechanickou část... vyměnil jsem na autě zámky.. všechno bylo v poho jen u spínačky je trochu problém.. ta část se zámkem a s tím kamenem co uzamyká volant nejde nijak zajistit, takže tam nedrží, tak to chci rozkuchat tak, aby mi z toho zbyla jen ta vložka s těma vymezovacíma plíškama a vložit to do původního \"obalu\" aby to tam drželo jak má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak i podle fotek těžko povídat, musel bych to mít v ruce.

Mrkni sem http://www.mercedes-classic.cz/phorum/viewtopic.php?f=17&t=6452&p=64119

Musí tam být něco co drží ten váleček proti vypadnutí. Z tvé fotky zezadu (opačka strana než se strká klíč) je jakejsi kruh, kterej by to mohl držet. Mělo by to jít ven tím zadem, ne \"ke klíču\". Víc bohužel nedokážu odhadnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za rady, nicméně tohle jsou zámky dveří... ty jsem rozdělával taky a dostat se do nich není problém, ale do tohodle zámku spínačky je to fakt mazec... ten kroužek vzadu je jen pružina, měl jsem ji už vytáhnutou taky a nemá na nic vliv a myslím, že vytváří pouze odpor při otočení klíčku na startér...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...