Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307SW elektrika


OloZX6R

Recommended Posts

Hoj všici, tak dnes u mě byl elektrikář z citroena s diagnostikou, ukázala se chyba jednotky pod volantem, že nekomunikuje (předtím šla, po odpojení baterky a pár kabelů už nejde, kabely snad zapojený zpátky dobře). Zvláštní je, že nejde napájení do několika el. částí auta a proto točí ale nechytá (třeba fungujou spínače na oknech v diagnostice, ale nejde tam proud). Máte někdo radu či někoho šikovnýho poblíž, kdo by byl schopen tu elektriku se mnou projít aby jsem konečně mohl jezdit? Přijde mi, že nefunguje nějaký relátko v BSI, ale citroen elektrikář nadává, že peugeoty nedělá. Díky za rady. :bojim už fakt nevim co s tim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže VIN je VF33HRHSB82743356, jestli by šlo rovnou zjistit nějaký \"PR\" číslo na diagnostiku, normálně bejvá na štítku na sloupku u dveří řidiče, ale při lakování mi ho lakýrníci strhli a zahodili. Jinak baterka se odpojovala kvůli opravě po ráně (auto normálně jezdilo bez závad i po bouračce), odpojovaly se kabely v přístrojovce i pod ní a komplet vedení do zadní části. V motorovém prostoru se nic neodpojovalo. Vypadá to fakt na část napájení BSI protože třeba budíky svítí a fungujou normálně, zakrývání panorama střechy taky, i centrál, ale nejdou el. okna i když dle diag. zmačknutí tlačítka BSI registruje, nejde dálka na centrál, nefungujou stěrače ani světla, stále po zapnutí klíčku do startovací polohy svítí obrysovky, nehouká, stropní světýlka fungujou normálně. Na PP hodně málo svítí economy mode active (možná to je míň vidět právě kvůli svítícím obrysovkám), předtím při rozebírání jsem si pouštěl rádio a pak se to rozsvítilo a rádio už nešlo, ostatní fungovalo. Bude si někdo vědět rady?:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v service boxu jsem si to projel taky,,,,dnes odpoledne vyřešeno, byla vytržená svorkovnice v comu, v podstatě nebylo zapojeno 6 kabelů, oprava 15 minut, přišel jsem na to sám, 4 elektrikáři co to opravovali na nic nepřišli,,,takže co si neuděláš sám, to nemáš. Zatím vše šlape, kromě displeje PP, ten pořád svítí nějak strašně málo,,,, máte někdo tip co by mu mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super. Snažím se už asi 2 hodiny zkomprimovat schemata, abych ti je mohl poslat, ale jsou potom nečitelná. Takže můžu už být v klidu. Jinak k tomu displeji, mění se ti jas při rozsvícení světel? Co jsi myslel tím \"PR\" číslem na diagnostiku? Na dia se většinou zadává VIN. DAM se používá při hledání schemat v SEDRE.

[upravil dne 23.8.2009 HonzaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To říkal citroeňák, že potřebuje nějaký pr číslo na diagnostiku. Momentálně mám jinej problém, s autem už jsem najezdil přes 30 kilometrů, ale vždycky když vypnu motor, tak na displej skočí hláška economy mode active a jde mi jen zatahoivání střechy. V návodu je napsáno, že to má udělat až po půl hodině, ale mě to tam háže hned. Má někdo radu co s tím? Jinak displej na pp pořád nesvítí, ještě jsem nevyměnil žárovky, kde je tak nejlíp v čb sehnat?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo teď si vzpomínám, na citrony je Lexia a tam se něco takového zadává. Na Planetu, co je na pažouty tam se zadává VIN. Jinak podle serviceboxu to vypadá, že tam žárovky nejsou, ale asi tam budou ledky. Takže to auto už máš pojízdné, když jsi najel 30km. Ten economy mód je pevně nastaven a nedá se ani vypnou ani nastavit. Když ti to jezdí, tak by ses mohl stavit a koukli bychom na to a kdyžtak to napíchli na dia. Jsem teď asi 50 km od ČB na chalupě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pp žárovky jsou, už jsem je vyndal,,,economy mode mi ale nabíhá vždycky a ne až po 30ti minutách, před opravou to ještě těch 30 minut vydrželo...autí sice jezdí, ale pořád nemám značky, tak s tím nemůžu nikam daleko, dneska teprve na technickou a pak na magistrát zaevidovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HonzaZ

Tak super. Snažím se už asi 2 hodiny zkomprimovat schemata, abych ti je mohl poslat, ale jsou potom nečitelná. Takže můžu už být v klidu. Jinak k tomu displeji, mění se ti jas při rozsvícení světel? Co jsi myslel tím \"PR\" číslem na diagnostiku? Na dia se většinou zadává VIN. DAM se používá při hledání schemat v SEDRE.

[upravil dne 23.8.2009 HonzaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem auto odstrojoval pro karosáře, tak se economy mode aktivoval až po půl hodině, po nastartování se deaktivoval zase na půl hoďky, teď je aktivovanej pořád když neběží motor. Tlačítko na změnu intenzity osvětlení budíků už jsem zkoušel, na nesvítící PP nemá vliv,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...