Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PROSIM O POMOC!!!


Lomarinka2

Recommended Posts

"Jeder Trottel fahrt den Opel" jsem někde slyšel :)

Pozdravuj miláčka ;)

Už máš aspoň dovoleno si s námi povídat?

Jinak, těm, co se tu nelíbí: když se vám to nelíbí, tak to prostě nečtěte. V čem je problém? Já taky moc nelezu např. do tuningu, kterej mě nezajímá, ale ani mě nenapadne navrhovat, aby se zrušil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, Vechtra není špatná. Až na ty reznoucí zadní lemy, to mi připadá jak když to u Opela udělali naschvál, aby to takhle rezlo... Co v tom má za motor? Podle mě je nejrozumnější ta líná 1,6i, i když to není žádné dělo. Diesely (1,7D/TD) jsou dost nic moc... A obecně dost často Opely hodně žerou olej, taky nechápu proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

To oddie-->

1. mam se misty divne..v urcitych vecech jste tu meli hodne velkou pravdu...udelal jednou udela znova:o/ zmitame se v neduvere, a v podezrivani porad dokola..treba vcera:o((

2. jeste porad stejneho kluka, toho co tu znate;o)

3. neporidila, a mela jsem ted docela problem..mel jit na technickou-jak uz poslednich X let, a teprveted zjistili, ze je na motoru prebrousene cislo:o// hezke ne? a 30dni na sehnani noveho motoru, vymenu, a nahlaseni prestavby a znovu na technickou:o// nastesti motor uz je, a prestavba zacne zitra..nahlasit snad v tydnu..drzte palce..

Peugeota nechci;o) nic proti;o)

4.jak myslis srandu? jako jestli jsm esi to nevymyslela? myslis, ze s tim jak jsem sem ze zacatku psala by to byla lez? to by od tebe nebylo hezky.. Ne nedelam si srandu..absolutne ne, a muzu tirict ze bych to nepala nikomu(dodnes me podezriva, ze mail ktery tu mela uvedeny Lomarinka 1 je muj) yslis ze tohle bych si mela chut vymyslet?

ano mozan vam to pripada zabavne..mne opravdu ne...

a jsem holka-ale to ej jakobych to nenapsala, ze?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koneckoncu ja bych taky mohla bejt docela dobra holka ne? :D :D :D :D

Koneckoncu s prezdivkou Makovice si to o me stejne hodne lidi mysli. Takova pekna blondynka, co rikas Vostiku?

Lomarinka2: No moc se nam nediv po pripadech jako byl napriklad Vincent tu nikdo ze znalych (zatim teda nastesti taky nejsem moc znalej) moc neveri. Navic vlastne tve tolerovani tveho NOUMY (hodne slusne receno) spis opravdu pripomina nejakej spatnej forek. No jedine kdy bych to chapal by bylo, kdybys bydlela ve meste plnym zenskej a von by tam byl jedinej, ale to bych se stejne asi taky spis odstehoval ;)

Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...