Jump to content

upravená 406

Ravel
 Share

Recommended Posts

sice to moc nemam rád, ale mam tu další zprávičku ze zpravodajství... mě tak napadá, jak by to vypadalo u vážnější nehody, kdyby byl třeba v bezvědomí, a jak dlouho by hledali ruce..

http://zpravy.idnes.cz/mladik-bez-rukou-ziskal-ridicak-ted-si-setri-na-vlastni-auto-pqb-/domaci.asp?c=A090817_155147_krimi_taj

Sloučeno s již existujícím tématem, Ferda.

[upravil dne 17/8/09 f3Rd@]

Původně zaslal: AnotherOne

Je to chudák, ale ja by som to nedovolil. Koľko výnimiek museli urobiť aby ho mohol dostať. Dokáže vymeniť žiarovku? Dokáže poskytnúť prvú pomoc? Vie si vymeniť koleso? atď

A co by jsi říkal být na jeho místě? Ten člověk má neuvěřitelnou touhu a vůli žít normální život a když to zvládá, o nic přece nejde. On s tím autem nebude závodit :)

Původně zaslal: AnotherOne

Je to chudák, ale ja by som to nedovolil. Koľko výnimiek museli urobiť aby ho mohol dostať. Dokáže vymeniť žiarovku? Dokáže poskytnúť prvú pomoc? Vie si vymeniť koleso? atď

Ruku na srdce, kolko ludi ktori maju ruky vedia tieto veci??? V dnesnej dobe moc nie, nehovoriac o cuvani... pri nom ide len o to, ze sa da na to poukazat, ale fandim mu, predpokladam ze jazdit nebude rychlo a ani nie casto sam:super

Tak koukám, že jsem udělal chybu, že jsem se pořádně nekoukal :D.

Tuto autoškolu jsem na Pardubicku potkal několikrát, jen jsem si nevšiml, kdo je za volantem.

Můžu ale potvrdit, že si počínal velice statečně a že to nebyl žádná \"brzda provozu\".